Rajone susirgo dar 13 žmonių

Statistikos departamentas praneša, kad per praėjusią parą patvirtinta 2109  nauji susirgimo atvejai.  Šiai dienai bendras patvirtintų atvejų konkretiems žmonėms skaičius – 64621.                                 

Per praėjusią parą nuo koronaviruso mirė 28 asmenys. Nuo koronaviruso iki  gruodžio 2 dienos mirė 547 asmenys.  Dėl kitų priežasčių mirusių užsikrėtusių koronavirusu asmenų skaičius 282.                                                      

Per praėjusią parą pasveiko 1278 asmenys.    Pasveikusių asmenų skaičius: 25278. Koronavirusu Lietuvoje  serga  38 514 asmenų.

Virtualiame COVID – 19 sergamumo Lietuvoje žemėlapyje skelbiama, kad gruodžio 2 dieną Anykščių rajone serga 130 asmenų (gruodžio 1 d. sirgo 120), tačiau savivaldybių ir rajonų sergamumo reitingo lentelėje vakar buvę 11 vietoje  nuo galo, šiandien, nors ir sergančiųjų daugiau, atsidūrėme 7 vietoje nuo galo.

Rajono savivaldybės tinklapyje patalpinta tokio turinio informacija.

Per praėjusią parą Anykščių rajone nustatyta 13 naujų COVID-19 atvejų. 1 nustatytas atvejis susijęs su Aknystos socialinės globos namų Šlavėnų filialu. Bendras sergančiųjų koronaviruso infekcija skaičius – 132. Pasveiko 1 asmuo. Bendras pasveikusiųjų skaičius – 41.

NYKŠČIAI

10 komentarų

 1. Koronastop skelbia, kad Anykščiuose 13 naujų susirgimų.

 2. Pasitaisėt!

  • „D :)NUORODA
   Man žinoma, kad savivaldybės žmonės bijo Vaigino sugrįžimo patarėjauti, tad turėkit kantrybės, jis ligoninėje bus laikinuoju iki kol mes ateisim į valdžią. Rašydami komentarus nieko nepakeisit.“

 3. Po Kalėdų bus dar daugiau susirgusių kai tvarka tokia graudu

 4. Eglę puošiantys vyriokai be kaukių viešoje vietoje,ar taip gali būti?.Visi lyg tai iš komunalinio.

 5. kai kam tik egles puosimas rupi

  • Ne eglė visai rūpi,jos išvis gali ir nebūti,bet kad vyriokai šmirinėja be kaukių viešoje vietoje krūvoje Vat taip ir seilėjasi ir spjaudosi į visas puses.

 6. Saugokit save ir kitus ta korona išnyks o jei tai p bus tai korona dar metus bus

 7. Buves Anykstenas

  Anykstenai, linkiu laikytis reikalavimu , nesiburiuoti, nesioti taisyklingai kaukes-neiskisus nosis, nelankyti giminiu ir kaimynu-galima susiskabinti ar lauke ,jei norisi pakalbeti, laikytis 2m distancijos.
  Kiti miestai ir miesteliai visai blogai laikosi. Simtais skaiciouja susirgusius ir mirciu jau daug. Tik save ir kiTus saugodami liksit saugus. Dziugu ,kad dar nera taip Anyksciuose isplitus korona .

 8. Kas sakė,kad neišplitusi korona Anyksčiuose,gal baikit meluoti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.