Rajone per parą 17 naujų susirgimų

Per praėjusią parą Lietuvoje patvirtinti 2450 naujų užsikrėtimų. Iš viso COVID-19 jau nustatytas 67 066 asmenims. Šiuo metu serga – 39 377 žmonės, ligoninėse gydomi 1949.

Per trečiadienį nuo koronaviruso mirė dar 17 pacientų. Iš viso mirusių – 564. Dar 7 žmonės sirgo koronavirusu, tačiau mirė dėl kitų priežasčių. Tokių atvejų Lietuvoje jau užfiksuota 289.

Per praėjusią parą pasveiko 1430 asmenų, iš viso pasveikusių – 26 836. Trečiadienį buvo ištirti 12 406 ėminiai. Iš viso iki šiol ištirti 1 290 467 ėminiai.

Sveikatos apsaugos ministerijos tinklapyje esančiame Sergamumo Lietuvoje žemėlapyje skelbiama, kad Anykščių rajone per praėjusią parą užfiksuota 17 naujų susirgimų koronavirusu. Šiuo metu rajone serga 141 asmuo. Jei vakar žemėlapyje buvo skelbiama, kad rajone per visą epidemijos laiką mirė 3 žmonės, tai šiandien skelbiama apie dar vieną mirtį, tad rajone užfiksuotos jau 4 mirtys. Anykščių rajonas reitingų lentelėje šoktelėjo viena pozicija į viršų ir dabar yra aštuntoje vietoje nuo galo.

Po 11 valandos Anykščių rajono savivaldybės tinklapyje buvo patalpinta tokio turinio informacija.

Pastarąją parą fiksuota 15 naujų susirgimų. Iš viso rajone serga 141 asmuo. 3 nustatyti atvejai susiję su Svėdasų Juozo Tumo-Vaižganto gimnazijos protrūkiu. 2 atvejai susiję su VšĮ Anykščių raj. savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) protrūkiu. Pasveiko 7 asmenys. Iš viso pasveikusiais laikomi 48 asmenys. Taip pat užfiksuota ketvirtoji mirtis. Miręs asmuo priklausė 80-85 metų amžiaus grupei.

NYKŠČIAI

22 komentarai

 1. Dar bus daugiau kai žmonių toks mastymas

 2. Prieš kelias dienas meras pranešime sakė jog covid19 pandemijos mąstai stabilizavosi, tik kaži ką turėjo galvoje tai sakydamas taip ir neaišku 😀 Tai kaip čia dabar gaunasi ?!? 😮

 3. Po šeštadienio ir sekmadienio visada stabilizuojasi. Mat, tomis dienomis nedirba mobilus punktas. Dar visai nesenai buvom žalioj zonoj, nes punkto visai nebuvo. Geriausias kovos su pandemija būdas yra priemonių neturėjimas tyrimams atlikti. Be reikalo ant savo galvos savivaldybė tą punktą įsteigė.

  • nėra reikalo tirti. Tegul geria aspiriną ir vėl būsime žaliojoje zonoje.

   • Nuo aspirino mirtis labai sunki. Baisiausia, kad žmogus miršta neprarasdamas sąmonės. Medikai juokauja, kad už mirštančio nuo aspirino priežiūrą, reiktų duoti nemokamo pieno. Žmogus labai rėkia, kankinasi ir iš burnos eina supuvusio kiaušinio dvokas.

 4. Antraštė byloja, kad naujai susirgusių 17. Tekste, kad 15.

  • Anykštėnė

   Čia iš tos serijos, kiek 2×2 , kiek reikia tiek ir bus ☺
   O bet tačiau, VERKIANT REIKIA VISUOMENĖS SĄMONINGUMO. Draudimais čia nepagelbės, jei patys žmonės nesuvadovaus sveiku protu. Būkim buedni, bet teisingi.

 5. Pakol visa Lietuva nepersirgs nieko gero ir nebus kas išliks o kas ne

 6. Ko noret kaip bobos valdo Lietuva o Anykscius musu meras gelininkas kokia tvarka gali but kiti jiem nerupi tik paciu gerove garbe pinigai iz minimuma nebutu valdzios tada gal kazkam kazkiek rupes tvarka o dabar sergamumas dideja o nedaroma nieko

  • Jūs drąsus, Jonai. Išvadint bobomis Nausėdą, Skvernelį, Karbauskį (tas jau oficialiai išėjo), Verygą. Na, Tamašūnienė panaši į bobą, bent jau iš išvaizdos.

   • Ponas, Petrai

    O pagal Jus tik moterys bobos būna? Kai moteris boba tai dar nieko, bet kai vyrai bobos, tai jau ne kažką, be to jei su kelnėmis dar ne reiškia jog vyras 😀 😀

 7. klausimelis virusui. KAS GERIAU -ZMOGUS BE PINIGU. AR PINIGAI BE ZMOGAUS

 8. Visus miškus iškirto , G5 pristatė , dabar meluoja , kad yra kažkoks Kovidas. Čia tik ,kad žmones apgautų. Nėra jokio Kovido. Visiems , kurie numirė nuo Kovido daktarai duoda didelius pinigus. Mano vyro , bendradarbė nusipirko 2015 metų Reno už tuo pinigus.
  Ar ne tokia logika vadovaujasi rėksniai ?

 9. tokius kurie rašineja,kad kovid nera,-susirgus šia liga visiškai tokiem jokio gydymo,o tada gal susimastytu.

 10. Net Anykščių seimo narys nesitestuoja, matomai irgi įsitikinęs kad viruso nėra, ar atsakomybės jausmo žmogelis neturi….

 11. nera viruso,o tai kuo serga,-pailset sugalvoja, a ne.

 12. Trolis, nyksciu laikrastis kaip ir visa kita spauda, maziau skaitykit ir klausykit tokiu dezinformaciju, nes is streso susirgsit sirdies ligom, o tada teks mirti, nes parsidaveliai sundaktariai Jusu nepriims gydymui i ligonine, nes jau beveik metai kaip jie visi linki Jums mirties

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.