Rajone mirčių tris kartus daugiau, nei gimimų

Nuo metų pradžios iki gegužės 24 dienos, kaip „Nykščius“ informavo  Anykščių rajono savivaldybės Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos biuro vyriausioji specialistė Rasa Matiukienė,  užregistruotos 32 santuokos, dar 3 santuokos bus  registruojamos gegužės 25 dieną.  Per šį laiką, pasak specialistės, išsituokė 25 poros.

„Įspūdingas santykis tarp gimimų ir mirčių. Šiais metais užregistruoti 56 gimę kūdikiai ir 234 mirtys. Mirčių apie 3,12 kartų daugiau, nei gimimų. Tad nieko stebėtino, jog rajone gyventojų mažėja“, – kalbėjo R. Matiukienė.

NYKŠČIAI

 

18 komentarų

  1. o pradėkite mastyti,kodėl toks mirtingumas Anykščių rajone. Sudarykite komisiją ,kuri analizuotų mirties priežastį ,dėl ko mirė,kaip gyveno,ar gydėsi,o gal nesuteikė gydymo.. Sklando gandai įvairūs. Dauguma miršta ne ilgaamžiai,o pakankamai jauni,darbingi žmonės. Kodėl nepasidomėti,ko pacientai vyksta į kitus rajonus tyrimams arba gydytis, manau,kad nepasitikima savais gydytojais. Visur skubama,o žmogus reikalingas tik rinkimams. Pasakojo apie Širvintų rajoną,o ten merė dirba iš peties. Medicinoje taip pat verda darbas,nesėdi kabinete vadovas ,o domisi,bendrauja su visais ir darbuotojais, ir .pacientais. Gal ir pas mus taip vyksta,bet kalbos sklinda kitokios. Kiek taryboje gydytojų tai kada dirbti? Parašiau savo nuomone ir išgirstus pasakojimus.

  2. Gydytojai vienam ligoniui gali suteikti paslaugų už 30000 eurų per metus. Būtų gerai, kad tiems kurie nesirgo, kasmet ligonių kasa išmokėtų po 1000 eurų už tai, kad rūpinasi savo sveikata.

  3. Pykstame dėl emigracijos ,kad per 5 mėn išvyktų iš Anykščių krašto 234 žmonės tai nesigirdėjo niekados,o mirtys tai faktas iš kur nesugrįžtama niekados.

  4. Krenbolinis vercia vyrus daugiausia. Gal si savaite ramesne, o tai po du i diena krenta. Gal nerase tik sia savaite

  5. skurdas depresija didziausia korupcija naikina Lietuva ir galo tam nematyti

  6. Vakaruose yra ta pati problema del gimstamumo todel jie ir padare ta beviszi rezima taip greitai nes ju “ sodra“ irgi greitai butu pradejus tusteti,juk medicina (bent jau Vakaruose ) gereja zmones gyvena ilgiau, vaiku skaicius seimose mazeja…Musu vietine valdzia cia ne prie ko,jie yra lietuviu tautos veidrodis-elitas ,kokia tauta, tokia ir valdzia -daktarai ,policininkai ,teisejai ir tt. Emigracijos prolema issispres tik tada kai vakaru valstybes prisivilios pakankamai jaunu zmoniu (kaip UK padare) ir tada vel isives kazkoki darbo vizu rezima iki to laiko gal ir musu dalis emigrantu prades grizineti namo su uzdirbtom pensijom ir modernaus gyvenimo poziuriu i gyvenima.Viskas bus gerai tik teks palaukti :))))))))

  7. …amžiną atilsi mirusiems…lietuvių mažiau,sodrai lengviau.Išnyks mūsų tauta BROLIAI LIETUVIAI jei toliau sėdėsite apsikabinę tuos kompus ir telefonus…apsidairykit aplinkui…kokia vasara,kokia gamta…išeikit į gamtą ir tapkit gamtos dalimi…aplinkui tiek jaunų gražių merginų nuobodžiauja…mylėkit…keliaukit…linksminkitės…GYVENIMAS TOKS TRUMPAS,ŽIŪRĖK JAU MIRTIS …Na, ką aš čia pradėjau…GYVENKIM ČIA IR DABAR.

  8. kaip gali jaunimas neišvažiuot, jei nėra darbo. tas kuris dirba tai už minimumą

  9. Patiksliname, pagal nurodytus skaičius mirčių, lyginant su gimimais, buvo daugiau nei 4,18 (!) kartų.

  10. naujas osvencimas,bet niekam tas nerupi ,juk valdzios nera rajone

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.