Rajone daugėja sergančiųjų koronavirusu

Šios dienos Statistikos departamento duomenimis, per praėjusią parą buvo nustatyti 1 tūkst. 983 nauji atvejai. Skaičius mažesnis nei dar parą anksčiu, kai buvo pasiektas rekordas – 2 tūkst. 272 naujų atvejų. 562 iš jų registruoti Vilniaus, 448 Kauno, 211 Klaipėdos, 167 Šiaulių, po 147 Alytaus ir Panevėžio, 94 Telšių, 81 Marijampolės, 57 Utenos ir 55 Tauragės. 14 atvejų kol kas dar nėra priskirti jokiam šalies regionui dėl informacijos trūkumo. Kuriems regionams priskirti šiuos atvejus, paaiškės po epidemiologinio tyrimo.

Nuo pandemijos pradžios COVID-19 liga šalyje užsikrėtė 42 tūkst. 757 asmenys, 31 tūkst. 759 – tebeserga, 10 tūkst. 498 – pasveiko. Nuo koronaviruso Lietuvoje mirė 357 žmonės, dėl kitų priežasčių – 143 užsikrėtusieji.

Interaktyviame ligos plitimo rajonuose ir savivaldybėse žemėlapyje rodoma, kad Anykščių rajone koronovirusu serga 80 asmenų. Lapkričio 17 dieną rajone sirgo 41 asmuo, tad per keturias dienas sergančiųjų padaugėjo dvigubai. Vakar septintoje vietoje nuo galo sergamumo rajonuose sąraše buvęs Ankščių rajonas, per parą pakilo dviem pozicijomis. Dabar esame 9 vietoje nuo sąrašo galo

NYKŠČIAI

12 komentarų

 1. kodėl nenurodoma kur užsikrėtė ir kur nauji židiniai?

  • Sedek namie, uzsikalk langus ir duris ir niekur neik!!! Atsiversk kartais l. rytas. lt ar 15min.lt ten parasyta kur zidiniai, ar be anykstos ir nyksciu nezinai kitu puslapiu???

  • Komunaliniame jau krūva užsikrėtusių. Dar tikriausiai ne visi atsakymus gavo. Tai bus dar daugiau. Vyr. buhalterė ligos metu pasiėmė atostogas ir nesitiria. Visus durnais laiko.

 2. Pranešimas nuo 11

  Oficialiai paskelbta, kad per 2020 11 20 dieną nustatyti 24 nauji atvejai Anykščių rajone. ( 9 vyrai, 15 moterų).
  20–29 metų – 3 moterys
  30–39 metų – 1 moteris, 2 vyrai
  40–49 metų – 3 moterys
  50–59 metų – 5 moterys, 3 vyrai
  60–69 metų – 2 moterys, 3 vyrai
  70–79 metų – 1 vyras
  virš 80 metų – 1 moteris.

 3. centre jaros maisto parduotuvėj trys darbuotojai

 4. parduotuvė maža,konditerijos patalpos,kodėl ne visi karantinuojasi.testuotis reikia.

 5. bet ačiū dievui kitų ligų šįmet nėra,niekas neserga gripais,niekam nėra gerklės uždegimo,vaikams būdavo virusiukas,slogomis niekas neserga,angina niekas neserga ,gera gydyti ,viena liga ir ta daugiausiai besimptomė.

  • Gyventoja iš Ramybės

   Labai trūksta informacijos kokių veiksmų imasi savivaldybė ir operacijų valdymo vadovas dėl užsikrėtusiųjų komunaliniame ūkyje kontaktų atsekimo ir viruso plitimo sustabdymo. Juk sąskaitas iš Komunalio gauna beveik visi rajono gyventojai, tai gali ir per popierių perduoti užkratą. Gal reikia imtis veiksmų, kad nesiųstų popierinių sąskaitų gyventojams, kol nebus išdezinfekuota komunalinio kontora ir nepasveisks tos įmonės vadovas.

   • komunalinio vadovas asmeniškai kiekvieną sąskaitą apspjaudo, prieš siųsdamas.
    Galvoju, gal ir reikėtų tokiems pusdurniams taip padaryti, ramesni kelias savaites pabūtų.

 6. Kodel savivaldybe tyli? is Ziogelio jokiu ziniu.

 7. Tai nesivlkiokit po visokias krautuves, reikia ne reikia gi vaikstot…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.