Raimondas Balsys „paskendęs“ ūkio darbuose

Rajono tarybos narys, teisininkas, žemdirbys ūkininkas, politikas, Surdegio bendruomenės pirmininkas, Anykščių Rotary klubo narys, Surdegio seniūnaitijos seniūnaitis Raimondas Balsys ūkininkauja senelių žemėje Mitašiūnuose. Išplėtęs specializuotą augalininkystės ūkį iki 400 hektarų dirbamos žemės, tikino, kad laisvo laiko beveik neturintis.

„Kadangi ūkininkauju, nuo ankstyvo pavasario važinėju po laukus, sėju, tręšiu ir atlieku visus kitus pavasarinius ūkio darbus. Esu visada arti laukų. Kol kas jokio laisvalaikio neturiu, žemės ūkio darbai „suryja“ visą mano laisvalaikį. Dabar darbų pikas, tad kartais net pietauju tik vakare. Pavasarį viskas taip greit vyksta, kad tik spėk suktis. Čia tik buvo šlapia, čia per keletą dienų visos balos baigia išdžiūti“, – apie nesibaigiančius pavasarinius darbus pasakojo R. Balsys ir pridūrė, kad pavasarį sode išgenėtos šakos niekaip nesulaukia savo eilės būti išnešamos, tad baigia apaugti žolėmis.

„Namų aplinka taip pat nelabai estetiškai atrodo, nes trūksta laiko žolę nušienauti“, –pasiguodė tarybos narys, o mes jam pažadėjome į svečius nevažiuoti, kol darbai nebus baigti…

Dalina RUPINSKIENĖ

Vienas komentaras

  1. Tobulas straipsnis.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.