Raguvėlės vaikų centrui priklausančiame pastate kilo gaisras

Sausio 24-ąją, apie 7.04 valandą, Troškūnų seniūnijos Raguvėlės kaime esančiame Raguvėlės vaikų centrui priklausančiame pastate kilo gaisras.

Atvykus ugniagesiams, iš medinio vieno aukšto namo rūko dūmai. Apdegė lauko įėjimo durys, stakta, apdaila apie staktą. Apsilydė priešgaisrinės signalizacijos skydelis, laidų apdaila, aprūko patalpos. Įvykis tiriamas.

Po gaisro raguvėlietė Regina Zorgevičienė miestelio grupės paskyroje dėkojo tiems, kurie  padėjo Raguvėlės vaikų centrui.

„Pasaulyje nėra nieko, kas būtų nepataisoma …Netgi stovėdamas laikrodis dukart per parą rodo teisingą laiką.“ (P. COELHO).

Išsisklaidžius dūmams, nurimus pykčiui, skausmui, sumažėjus širdies dūžiams, pradedi mąstyti,kad gal iškilusios nelaimės padeda suprasti ar tu teisingai gyveni, ar tave kažkas supranta, ar tu esi vienas ….

Po vakarykščio įvykio supratau, kad aplinkui mane labai geri nuoširdūs žmonės. Gera žinoti, kad ištikus bėdai, nelaimei yra į ką atsiremti…

Valerijos, Vitalijos, Giedrės ir savo vardu dėkojame Jonui Č, pirmam įkvėpusiam dūmų, mano sūnui Edvinui, visiems padėjusiems likviduoti padarinius: Aušrai Ribokienei, Jolitai Plėtienei, Aušrai Guigienei, Nerijui Aduliui ,Algirdui Andrikoniui, Antanui Zimnickui, visiems pasidomėjusiems, kokios pagalbos reikia. Dėkojam vaikams, kurie pirmieji informavo tėvus ir pergyveno dėl pastato likimo.

Atskira padėka Jolita ir Povilui Imbrasams ,kurie ir anksti ryte ir po antro įvykio vakare buvo su mumis, padėjo, palaikė mus“ – parašė R.Zorgevičienė.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.