Ragina pasikeisti šiferinius stogus

Anykščių rajono savivaldybė kviečia kaimo gyventojus atnaujinti savo namus.

„Kaimo gyventojų, norinčių atnaujinti savo namų stogus, paraiškos pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 metų programos (KPP) priemonės „Pagrindinės paslaugos ir kaimų atnaujinimas kaimo vietovėse“ veiklos sritį „Parama asbestinių stogų dangos keitimui“ bus renkamos š. m. kovo 1 d., Anykščių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyriaus patalpose (J. Jablonskio g. 30, Anykščiai), 9.00–12.00 val.“, – rašoma Anykščių r. savivaldybės pranešime.

11 komentarų

 1. nu jo kaip visad, tik kuo labiau sumazinti laika, kad dauguma zmoniu negaletu pateikti paraisku, ir liktu lesos kam kitam. 3 valandos paraiskoms :DDD apsurdiskai skamba vapse.

 2. tai ka darit isvazevusie kaip paduot paraiskas

 3. laba diena visiems nu jei as neturu tu pinigu kam as tas pareiska rasysu jei kompensuoje kaip buna padaryti darbai tai iskur paimti man tuos pinigus nekeicau ir nekeisu jokiu stogu neturu isko maistui kat tik uztenka pinigeliu.

 4. O miestui neduosit????

 5. Labai keista skalambijama nebepirmus metus, kad šiferinius stogus pasikeisti tik kaimui. O pačiame Anykščių mieste asbestinių stogų pilna. Kada bus miestui? Ar yra kas už tai atsakingi Anykščių savivaldybėje, kad pakonsultuotu tuo klausimu.?

 6. uždyka stogo nepakeisi reikia sumokėti ,už darba stogdangiams ir aibė dar visokiy reikalavimu tada primokės keleta euru iš ko man keisti gaunant 115 euru

 7. o kokia kaina kiek tai kainuotu nu kad ir puse kainos

 8. Nesuprantama

  Kaime ,kur vienas kaimynas nuo kito gyvena tolokai tai jiems kenkia asbestos ,o mieste,kur namas prie Namo – špyga taukuota ! Kur logika ,klausiu ,kurrrrr??? Ei,Jovaiša ,baura ,ka jus darote seime ? Pieštukus laużote ? Nu juokai..Pasikeisiu ir be jusu pagalbos ,bet gaila zmoniu matant neteisybe.

 9. rašykit ne raše,gausi nedaugia,kaip 2000 eurų.

 10. Kodel kaskas kaska vis turi duoti? neduoda blogai,duoda ir negпerai…visi vis nepatenkinti. kai ateis kremlinas ir patarkuos viena vieta,tai niekam nieko nebereikes duoti.

 11. Nesuprantu piktu komentatoriu. Juk tai tikrai labai gera galimybe atnaujinti savo nekilnojamaji turta. Reikia dziaugtis, kad tokios paramos vykdomos. Mes asbestini siferi keiteme PVC stogo danga ir tikrai ta kompensacija yra didziule paskata.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.