Ragina griežtai bausti nesilaikančius „parkavimo“ taisyklių

Draudikų teigimu, pastaruoju metu pati avaringiausia Anykščių miesto vieta – prekybos centro aikštelė, šalia buvusios gaisrinės. Taip yra todėl, jog joje nemažai vairuotojų iš viso nepaiso elementarios tvarkos ir kultūros.  
Minėta aikštelė nėra pati patogiausia Anykščiuose – tiek įvažiuoti, tiek išvažiuoti nėra lengva. O ir norint tvarkingai pastatyti mašiną, dažnam tenka paplušėti. Tačiau tai ką skaitytojai kartais atsiunčia į naujienų portalo „Nykščiai.lt“ Fotoreido rubriką, daugiau nei iškalbinga. Šioje vietoje policijos pareigūnai kurį laiką galėtų lankytis reguliariai ir ilgai rastų ką bausti. Su tuo visiškai sutinka ir vairavimo mokyklos „Jonroka“ vadovas Jonas Katinauskas.   
„Dažnai skustagalviai užima neįgaliųjų, šeimos vietas. To neturėtų būti. Kodėl jie išvykę į užsienį to nedaro? Jie privalo būti pastatyti į vietą ir Anykščiuose. Tai policijos pareiga. Aikštelėse prie prekybos centrų galioja tos pačios Kelių eismo taisyklės. Užsienyje tokioje vietoje, kaip išvažiavimas iš šios aikštelės, jei ne kiekvienas, tai kas antras vairuotojas, važiuodamas pagrindiniu keliu, sustotų ir taip padėtų atlikti sudėtingesnį manevrą. Tuo tarpu pas mus tai dar retenybė. O juk KET  Trečiame skyriuje kalbama apie savitarpio pagarbą ir atsargumu grindžiamą eismo dalyvių elgesį“, – mintimis apie dar prastą anykštėnų vairavimo kultūrą dalinosi J. Katinauskas.
UAB „Junroka“ vadovas dabartinius anykštėnus vairuotojus palygino su baikeriais, sėdinčiais ant motorolerių, – raeis dar nemažai metų, kol jie taps tuo, kuo norėtų būti vadinami.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.