Radijas „Nykščiai FM“ atsako

 

Klausytoja iš Viešintų teiraujasi: “Kas pasikeitė Anykščiuose sulaikius merą K.Tubį?
„Nykščiai FM“ atsako:
„Mūsų žiniomis, padaugėjo perkančių nervus raminančias arbatas. Pirmiausia tai tinklo „Facebook“ naudotojai. Po pastarųjų įvykių žmonės, „Facebook“ tinkle gavę pranešimą „Jonas P… pradėjo tave sekti“, puola į paniką“.
(P.S. Klausimus politinėmis temomis galite rašyti komentarų skiltyje. Pagal galimybes, stengsimės atsakyti).

7 komentarai

 1. Kiek reiks arbatos išgerti sąrašo nariams? Gali pūslė neatlaikyti.

 2. Kodėl partijos iki šiol nerengia debatų ar prisistatymų ?

 3. Pastebėjimas

  Galbūt nykščių radijas, prieš žinias ar po žinių, galėtų esamą laiką pasakyti. Nes klausai radijo ir nežinai kiek valandų. Apie tai galėtų radijas informuoti. Ačiū.

 4. atėjo šakės dešimčiai viešintų krašto tubiniams komitetčikams, viską reikia staigiai naikinti ir čypsus į katilines vežamus ir dešras duodamas už papigiai perduotą gaisrinės pastatą.

  • Manytum, jei turėtum su kuo mąstyt, bet kadangi vienintelė mintis tik apie bambalį, tai tik ir belieka aplot kiekvieną dirbantį

 5. Mero valdymo metu griuvo tokie visų kitų meru toleruojami klanai kaip arcjitektes G- kuriai keleklupščiavo ne vienas Anykščių meras , daktaro V- kuris dirbo velnias žino kiek atatų gaudamas po 11000 lt atlygi , žiniasklaidos magnatės Š – kuri normalaus straipsnio nesugebėdavo , t.y sugebėdavo parašyti tik už pinigus , jau nešneku apie vandenų , šiukšlyno ir kitus vadovus, apie kurių darbo rezultatus galima ir patylėti. Bėja didelė jų dalis buvo išlaikoma iš mūsų mokėtojų kišenės. Visi Anykščiai žinojo ir ilgai ir laimingai gyveno, kol neatsirado toks visų blogai dirbančių arba nedirbančių, o tik varstančių kabinetus baubas Kęstutis ant balto žirgo ir pradėjo vienam po kito kapoti galvas. Oi daug galvų krito, oi daug veltėdžių ir prisiglaudelių imituojančių darbą turėjo arba dirbti arba eiti lauk taip kaip išėjo visa liberalų kariauna t.y keturi muškietinikai neatlaikę Kęstučio spaudimo. O juk viskas prasidėjo nuo neklato reikalavimo, kuris vos neprivertė bankrutuoti visas Anykščių kirpyklas ir grožio salonus, nes Kęstutis ant balto žirgo uždraudė darbo metu tarnautojoms lankytis grožio salonuose …..Bet padirodo nuskriaustieji vergai susivienijo draugiškai prieš svieto lygintoją. Visi su savo nuoskaudom ir ašarom…. ir nutarė jam atkeršyti . Atkeršyti ne žiūrėdami į akis , atvirai , bet pasitelkę pūvančią teisėsaugą . Vargas atėjo ….oi vargas .

 6. Sutinku 100%

  Tik pridečiau ,kad buvo per švelnus ,nuolaidus kai kuriems ir neižiūrejo pasalos .Protingi supras ,o kvaili kaip buvo tokie ir liks .Tokie ir balsuos už ruberoidu priveźima ( kaip jovaiša) ir tikes šviesia ateitim . Tik už K.Tubi balsavom ir balsuosim ,.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.