R. Šližys: apie „KKSC–Elmio“ žaidimą, krepšininkus ir ateities tikslus

Anykščių „KKSC–Elmio“ ekipos vyr. treneris Ramūnas Šližys tikisi, kad šie metai komandai bus dar sėkmingesni nei praėję.

Krepšinio specialistas dalyvavo „TOPsport–RKL“ lygos tinklalaidėje bei kalbėjo apie ateitis tikslus ir trumpą komandos istoriją.

„Svarbiausia, kad komandoje pavyko išvengti su pandemija susijusių atvejų, tai irgi prisidėjo prie šio sezono ekipos rezultatų. Esame sužaidę beveik planuotas rungtynes, neįvyko tik susitikimas su Vilniaus „Ryto–MRU–VKM“ klubu.

Pats rezultatas nėra blogas, o žaidimas… Jau daugybę metų rungtyniaujame su ta pačia sudėtimi. Turime įsisavinę sistemą, atrodome neblogai, nors ir paskutinės rungtynės su žalgiriečiais šiek tiek nuvylė. Reikės pasimokyti, ištaisyti klaidas ir eiti į priekį“, – aiškino R. Šližys.

Anot trenerio, jo ekipos stiprybė – vietinių žaidėjų noras kovoti.

„Jau ketvirtus metus remiamės tais pačiais iš mūsų rajono kilusiais krepšininkais. Stengiamės kiekvienais metais tobulėti ir manau, kad einame teisingu keliu. Tai rodo ir rezultatai. Pirmą sezoną pradėjome būdami autsaideriais, o dabar kasmet žengiame pirmyn. Pavyzdžiui, vidurio puolėjas Donatas Radžiūnas pradėjo rungtyniauti būdamas vos 17 metų, o dabar pasisėmęs patirties jau yra tikras ekipos ramstis.

Jeigu būčiau netikėjęs savo komanda, būtume išsibėgioję po pirmojo sezono, kuris buvo tarsi apsišaudymas. Mūsų 1999 m. Anykščių karta yra tikrai nebloga ir matėsi, kad to potencialo yra ir žaidimas gali gerėti, ką laikas ir parodė. Kiekvienais metais dedame žingsnį į priekį – pernai buvome ketvirtfinalyje, bet viską uždarė karantinas. Žinoma, pašnekam, kad būtų graži tradicija dėti dar vieną žingsnį – svajojame apie finalo ketvertą ir to siekiame.

Kalbant apie perspektyvius vaikus, jei mūsų klubas gyvuos ir toliau, po kokių penkerių metų ateis to jaunimo, pamaina jau auga. Manau, kad bus kam papildyti mūsų ekipą“, – sakė R. Šližys.

Apie ekipos lyderius kalbėjęs strategas apgailestavo, kad dėl susiklosčiusios padėties rungtynėse negali lankytis žiūrovai.

„Aukštesniame lygos divizione galėtų žaisti, kad ir tas pats Tautvydas Jodelis ar D. Radžiūnas. Bet jie yra tikri Anykščių patriotai, nors ir sulaukia pasiūlymų. Kas žino, galbūt ir mes pakilsime į kitą lygį. Apie NKL lygą nesvajojame, bet į RKL A divizioną tikrai norėtųsi. Tačiau, kada neprisirenki naujų žaidėjų, remiesi tik savais, staigaus šuolio negali būti. Yra dar ir keli anykštėnai, kurie žaidžia kitose komandose – su jais pasikalbame ir jie sako, kad prisijungtų prie klubo, patekus į A divizioną. Šiemet būtų smagu žengti dar vieną žingsnį į priekį ir svajojame apie finalinį ketvertą, stengiamės, o kaip pasiseks – parodys laikas. Vieno svarbaus žaidėjo trauma galėtų apversti situaciją aukštyn kojomis.

Dabar nėra linksma žaisti salėje be žiūrovų, ypač tada, kai Anykščiuose jų susirinkdavo tikrai daug. Tas jausmas nėra geras, bet ką padarysi. Visiems sąlygos yra vienodos, o mes savo gerbėjų stengiamės neapleisti. Organizuojame tiesiogines rungtynių transliacijas ir fanai yra patenkinti, kad nors taip gali pamatyti ekipą“, – kalbėjo R. Šližys.

Anykščių KKSC informacija

3 komentarai

  1. Busim cempionais, uztikrinu

  2. Nuo kelių metų galima lankyti krepšini?

  3. Kodėl nėra žaidėjų 17-18 m. komandoje , kitose komandose sudarytos iš tokio amžiaus žaidėjų ir jos vadinasi kksc.
    o „mūsų VYRAI “ žaidžia prieš vaikus. Reik pagalvot dėl pavadinimo komandos.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.