R. Puikis: „Jaunieji imtynininkai Ukrainoje pasirodė užtikrintai“

Sėkmingai turnyre Ukrainoje sudalyvavę jaunieji Anykščių KKSC imtynininkai grįžo į gimtąjį miestą. Kaip akksc.lt svetainei pasakojo atletų treneris Renatas Puikis, perspektyvūs sportininkai įgavo vertingos patirties prieš artėjančias svarbias varžybas Lietuvoje.

„Kontaktai su ukrainiečiais užsimezgė jau seniai, tai nulėmė Anykščių ir Mirgorodo miestų bendradarbiavimas. Turnyro organizatorių nuveiktą darbą vertinu gerai, o čempionate jėgas išbandė 5-6 Ukrainos miestų sportininkai bei anykštėnai. Savo meistriškumą demonstravo apie 100 imtynininkų, o mūsų atletai tarp jų nepasimetė – berniukai dalyvavo 4-5 kovose ir visi iškovojo prizines vietas. Laureatai buvo apdovanojami ne tik diplomais, medaliais, bet ir ypatingais suvenyrais“, – kalbėjo R.  Puikis.

Mirgorodo mieste trenerio auklėtiniai pasirodė užtikrintai ir sulaukė apdovanojimų. Mangirdas Braždžiūnas, Kipras Gvozdas ir Augustas Vaitiekūnas džiaugėsi bronzos medaliais, o Kipras Puikis nusileido tik vienam varžovui ir iškovojo antrąją vietą.

„Pasibaigus turnyrui dar kelias dienas praleidome treniruočių stovykloje, kur taip pat įgavome vertingos patirties – mano auklėtiniai tobulino savo įgūdžius, grumdamiesi su vietos atletais. Turnyras Mirgorode buvo paskutinis pasiruošimo etape prieš rugsėjo 28 dieną Panevėžyje įvyksiančias Lietuvos jaunimo žaidynes. Šiame čempionate dalyvaus visi mūsų imtynininkai. O lapkričio mėnesį planuojame vykti į tarptautinį turnyrą Norvegijoje“, – sakė R. Puikis.

Paulius Žukauskas

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.