Puikus „KKSC-Elmio“ savaitgalis – iškovotos dvi pergalės

Praėjusį savaitgalį Anykščių „KKSC-Elmio“ ekipa pasiekė dvi pergales RKL čempionate.

Penktadienį Ramūno Šližio auklėtiniai, pasipuošę naujo dizaino apranga ir palaikomi 300 sirgalių, „Nykščio namų“ arenoje 82:80 palaužė Alytaus „SRC-Dzūkijos“ ekipą.

Rezultatyviausiai šeimininkų gretose žaidė puolėjas Tautvydas Jodelis, kuris pataikė penkis tritaškius ir iš viso surinko 24 taškus.

Alytaus klubo neišgelbėjo ir 31-as Martyno Pocevičiaus pelnytas taškas.

„KKSC-Elmis“: T. Jodelis -24, Ž. Žiukas -16 (6 atk. kam., 9 rez. perd.), A. Andriejauskas -10, I. Raščius -9, G. Šniaukštas -8, G. Žiukas -7, P. Leonavičius -4, E. Sriubas ir A. Jakštonis po 2taškus.

„SRC-Dzūkija“: M. Pocevičius -31, H. Rokas -20.

Tuo tarpu šeštadienį RKL B diviziono B grupėje anykštėnai savų fanų akivaizdoje 76:69 nugalėjo „Jonavos-2“ ekipą (3/7).

Šeimininkai puikiai sužaidė antrąjį kėlinį ir prieš ilgąją pertrauką pirmavo 47:30. Visgi jonaviškiai nepasidavė ir sugebėjo atkurti intrigą rungtynėse. Itin sunkiai buvo sulaikomas varžovų snaiperis Š. Dambrauskas, pataikęs 5 tolimus metimus.

Mačo pabaigoje šaltus nervus pademonstravo „KKSC-Elmio“ kapitonas Tatuvydas Jodelis, kuris pelnė taškus ir lėmė dar vieną Anykščių klubo pergalę.

„KKSC-Elmis“: G. Šniaukštas (3 blokai) -17, T. Jodelis- 16, G. Žiukas ir A. Jakštonis (10 atk. kam.) po 9, I. Raščius – 7, Ž. Žiukas (7 atk. kam., 7 rez. perd.)- 6, A. Andriejauskas, E.Šlaitas ir E.Sriubas po 4 taškus.

„Jonava-2“: Š. Dambrauskas – 27, A.Bičiužas – 16.