Projektai užstrigo, bet išlieka prioritetiniais

Anykščių rajono valdžia bent jau iki savo kadencijos pabaigos sieks smarkiai pagerinti susisiekimą link Skiemonių, link Niuronių ir link Medžių lajų tako.
Meras Kęstutis Tubis sako, jog tikrai neapsiribota puspenkto kilometro „Biržinkos“ rekonstrukcija. Artimiausiu metu turėtų prasidėti dar 8-ių km šio kelio projektavimo darbai. Be to, tik laiko klausimas, kada išplatės privažiavimas prie Šilelio, o ir į Arklio muziejų ateityje turistai galės vykti daug komfortiškesnėmis  sąlygomis.
„Dėl 5 km 400 m Biržinkos – viskas lyg ir aišku. Tačiau norime suprojektuoti dar apie 8 km. Su Lietuvos automobilių kelių direkcijos vadovu Egidijumi Skrodeniu jau kalbėta. Ir jis pažadėjo, kad projektavimo darbai bus pradėti. Tai kai kreipiesi, tikiesi, jog kažkas bus padaryta. Tačiau šiandien aišku, jog reikia dažniau pasitikrinti, kaip viskas vyksta. Taip pat kalbamės su direkcija ir dėl atkarpos iki Niūronių. Yra didelis noras bent iki kitų savivaldos rinkimų šį kelią turėti nepriekaištingą. O prie Medžių lajų tako privažiavimas turėjo būti sutvarkytas ne eilės tvarka. Tačiau įstrigo dėl teismui apskųstų konkurso rezultatų. Šiame procese savivaldybė niekaip nebedalyvauja ir telieka laukti, koks bus priimtas sprendimas“, – pasakojo K. Tubis.
Asfalto danga šalia Šilelio šiuo metu tik 4,5 m pločio. Po rekonstrukcijos daugiau nei 2 km atkarpa praplatės iki 8-ių m. Joje numatytos įstrižinio automobilių stovėjimo vietos.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.