Prognozuoja, kad susirgusių šią savaitę padvigubės

Sveikatos apsaugos ministerija skelbia, kad Lietuvoje pirmadienį užfiksuota  14 užsikrėtimo koronaviruso infekcija atvejų. Lietuvoje iš viso yra užfiksuoti 143 užsikrėtimai. Prognozuojamas drastiškas susirgimų daugėjimas.

„Tikėtina, kad susirgusių skaičius per šią savaitę padvigubės“, – sakė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga.

Norint išvengti tolesnio infekcijos plitimo iš užsienio grįžę lietuviai turės būti privalomai izoliuojami savivaldybių paskirtose patalpose. A.Verygos teigimu, tai reikia daryti, nes daugelis žmonių nesilaiko saviizoliacijos. „Visi grįžtantys į Lietuvą – o dar turėtų grįžti keli tūkstančiai mūsų piliečių – iškart grįžę turėtų būti karantinuojami savivaldybių numatytose vietose“, – sakė A.Veryga.

 

9 komentarai

 1. Dieve apsaugok mus visus😢

 2. Kol visų atvykėlių – idiotų neuždarys ,tol užsikrėtusių padaugės iki 1000.

 3. Tikra tiesa……… visus čia nervinės ligos ir suklubdis😐 baisu, nesaugo vieni-kitų…

 4. IR BE JO TA ZINOM,O NEPROGNAZUOJAM,JUK JUS LEIDOTE IVESTI IR PLATINTI DAR IKI SIOL

 5. Manau, kad apsikretusiu ir dabar yra dvigubai daugiau nei skelbiama is tikruju…

 6. Kvazimodas

  ❓ ➡ 🙄 💡 👿 😥 ❓
  Bukim ponai biedni bet teisingi. Nesusirgusiu, o tiems kuriems diagnozuotas koronavirusas. Todel, kad tyrimai pradeti atlikineti daug masiskiau nei anksciau. Virusui kurio pagrindinis pernesejas zmones be simptomu, buvo anksciau priimtas nutarimas diagnozuoti ir atlikineti tyrimus tik su ryskiais i liga panasiais simptomais. O kitiems tik izoliuotis izoliuotis, izoliacijose izoliuotis. O tai kad vos ne kiekviename kaime galejo but po mobilu tyrimo punkta, i kuri ir as ateiciau tyrimu, kad ir jokiu simptomu nejauciu ir jokiu papildomu kontaktu be naktiniu pokalbiu su Marse gyvenancia Esmeralda neturejau. Keli mobilus punktai per visa Lietuva ir tai simptominiams. O visus kitus suvarineti i bendrabucius ir laukti kol visas bendrabutis pajaus simptomus 🙂

  Taigi medikai atvirai kalba apie jiems suteiktas intstrukcias tirti tik simptominius, be simptominiu budu plintanciam virusui, kuri karantinai sunkiai stabdo.. Ir kadangi siai dienai daug masiskiau pradejo atlikineti tyrimus, todel ir nustatymu daugeja vos ne po 50% per diena, kas is tiesu dziugina, nei anksciau strucio galvos smelije vien izoliacijos karantinais.

  Manau kad uzkrestu skaicius pakils kaip Estijoje iki keliu simtu, kuri is karto pradejo masinius tyrimus atlikineti. Simptominiams besimtomiams … Is ju turesim kelis atvejus sunkius kuriems reikia plauciu ventiliacijos ir tuo paciu narkozes reanimacijoje. Ir kelis letalinius atvejus. O geguze infekcija kaip ir daugelis virusiniu infekciju sustos savaime, kas bus teigiama, kad SUSTABDEME IVEIKEME…

  Ir plus tures ekonomini smugi. Kuris kaip ir bet kokie ekonominiai smugiai kirs tuo paciu ir per bedarbyste, depresija, padidejusi alkoholizma, psichines ligas, ka tik gimusius kudykius konteineriuose ir suicida……… Tas panikos ir baimes siejimas tures kelis kart liudnesnes pasekmes, nei pacio karonoviruso biologinis poveikis.
  ______________________________________________________________________________________
  Anykstenes sprendziant is ju labai liudnu akiu nepasakysi, kad labai laimingos emocine-seimynine savo gyvenimo pasaulejauta. O cia jas papildomai „dubasina“ grabais ir baubais….. Taip yra papildoma biologine rizika, bet ne iki „apokaliptinio“ pasaulio scenarijaus. O va psichofiziskai ziniasklaidos deka ji suformuoti gana nesunku. Griauti, ne statyti.
  ________________________________________________________________________________
  Bet ne masiskai tirti grizusius is uzsienio, o suvaryti i bendrabucius, nesvarbu turi ne infekcija, tarp kuriu beveik garantuotai bus bent jau didmiesciuose vienas kitas be simptomu infekuotas. O visi kiti valstybeje, kuri tik eikvoja resursus ir praktiskai nieko nekuria pati kaip pridetine verte eksportui, kiti rekia dauzyti tuos emigrantus plaktukais per kelius. Koncentruoti bendrabuciuose…

  Tai ponai jei jau prigyvenom tokius laikus. Kurkime lauzus ir atlikinekime su antivisuomeniskumu susijusiu asmenu deginimus. Net Kvazimodas greiciausiai ant jo pakliutu. Nors netruksta ir „socialiniu tu lauzu“. Tik mano Esmeraldos Marse inkvizitoriai didieji nepasieks, va 🙂 Tik ponai sali kuri isgyvena is ratu, tai yra tranzito placiaja prasme, butent tie Atvykeliai Idijotai ekonomiskai ja ir islaiko, jusu pamegtiems kulturiniams turistiniams projektams puoseleti. Turiu galvoje ne turistus, o emigrantus kurie moka didziulius mokescius emigracijoje, is kuriu mes is ES biudzeto imam milziniskas lesas daznai pseudo projektams, plus jie parveza i Lietuva sunkiai uzdirbtus pinigelius ir ne tik daugeliui jusu padeda vystyti prekybini versla, bet is ju sumoka nemazus akcizo ir PVM mokescius. Bet tie pinigeliai jums nesmirdejo, plaktukais ju nedauzete. 🙂

 7. kazi ar ne pertrumpas laikas izoliacijai 14 dienu.teko skaityti,kad po 27 paru pasireiskia .

 8. Reikia ne tik izoliuot,bet ir kontroliuot.Kur dingus policija?Kodel neivedus kariuomenes,kaip padare Sakartvelas ar Portugalija?

 9. Kokia "protinga" veido išreiška

  Tikras super psichiatras ir virusų žinovas…DDD

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.