Problemų netrūksta

Savivaldybės gydytoja Vaiva Daugelavičienė paatviravo, jog prieš artėjantį šaltąjį sezoną dar neturėjo kada pasidomėti nuolat augančiu vaikų gripo ir ūminio viršutinių kvėpavimo takų sergamumo rodikliais. Pagrindinis valdininkės rūpestis – kaip sklandžiai prijungti Troškūnų palaikomojo gydymo ir slaugos ligoninę prie Anykščių savivaldybės ligoninės.
Visi su ligoninės reorganizacija susiję dokumentai turi būti sutvarkyti per kiek daugiau nei tris likusius šių metų mėnesius. Nuo sausio 2 d. darbuotojai atsidurs Dalio Vaigino pavaldume.
“Derinimas visų dalykų kaip tik dabar ir vyksta. Visus neaiškumus bandome spręsti. Detaliau komentuoti nenorėčiau. Dėl personalo galima pasakyti tai, kad jų darbo sutartys nenutrūks, tik pasikeis darbdavys. O kaip jis vėliau nuspręs pasielgti su darbuotojais, kol kas sunku pasakyti ir tai tik jo kompetencijoje”, – kalbėjo V. Daugelavičienė.    
Priminsime, jog dėl Troškūnų ligoninės perleidimo, o tuo pačiu ligoniams teikiamų paslaugų rajone išsaugojimo labai priešinosi Pirminio sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorė Zita Neniškienė. Neaišku, kodėl buvo renkami parašai ir ieškota užtarėjų tarp vietos ir didmiesčių politikų, medikų ir pan.
Reikia pažymėti, jog iš PSPC ir toliau pasiekia žinios apie sudėtingus santykius tarp darbuotojų ir administracijos – personalui lengva ranka dalinamos tarnybinės nuobaudos, o į dėl darbinių santykių kylančius ginčus priverstos įsivelti įvairios komisijos.
Beje, apie prastą darbinį klimatą Z. Neniškienės vadovaujamoje įstaigoje V. Daugelavičienė dievagojosi, jog nieko nėra girdėjusi, nes niekas nesikreipė nei žodžiu, nei raštu.    
Savivaldybės gydytoja tik iš „Nykščių“ taip pat pirmą kartą išgirdo apie didėjantį sergamumą viršutinių kvėpavimo takų virusinėmis ligomis. Šalies mastu per savaitę tokių atvejų padaugėjo dvigubai. 36-tąją metų savaitę bendras gripo ir ūminių viršutinių kvėpavimo takų sergamumo rodiklis buvo 32,6 atvejai 10-čiai tūkst. gyventojų, o 35-ąją savaitę buvo tik 17,2 atvejai 10-čiai tūkst. gyventojų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.