Problemą išsprendė pati direktorė? (papildyta R. Gudonienės ir J. Kontrimavičienės komentarais)

Atsistatydino Anykščių verslo informacijos centro vadovė Renata Gudonienė.
Tai ji padarė po pokalbio su meru Kęstučiu Tubiu. Iš karto po to buvo užplombuotos įstaigos patalpos.
Buvusi vadovė savo sprendimo nekomentuoja.
„Nekomentuosiu“, – į visus netgi dėl ateities planų užduodamus klausimus atsakinėjo R. Gudonienė.
Kas tokio galėjo nutikti Verslo informacijos centre pasiteiravome Šlavėnų kaimo bendruomenės pirmininkės Jolitos Kontrimavičienės.
„Nieko apie tai dar negirdėjau. Naujienų neskaičiau, tad dar kol kas neturiu, ką ir pasakyti. O taip tai – blogai, gaila, kad pasitraukė. Gal kieno nors spaudimą patyrė, nežinau. Bet kad nieko lyg ir nesijuto. Visi kaimo bendruomenių projektai ėjo per šią įstaigą. Vien šiais metais mes turėjome tris. Pernai metais dar vieną“, – sakė J. Kontrimavičienė.
Šiuo metu Anykščių verslo informacijos ir Turizmo informacijos centrai jungiami į vieną įstaiga. Deja, jungimasis nebuvo visiškai sklandus.

15 komentarų

 1. seniai taip reikejo padaryti,nes nieko neveike,o tik organizavo vadovu pjankes

 2. Kaip čia dabar?

  tai pjankių organizavimui laiko daugiau turės…

 3. Bjauri Boba sita…visada skundziasi kam tik gali…

  • Esu jauno verslo atstovas, susidurti yra teke tiek su verslo centru tiek ir su savivaldybe. Kuriant versla verslo centras padejo isspresti visas problemas kurias sukuria savivaldybe. Praeita vasara musu meras dave interviu radijuj ir gyresi kiek darbo vietu susikure po jo atejimo i valdzia 😉 Galiu nuliudinti lengvatikius, nes savivaldybe verslui kuria tik problemas kolkas. Verslo centre visada buvau isklausytas, viskas buvo paaiskinta ir darbuotojos atliko savo darba itin maloniai ir nuosirdziai 🙂 Lazda turi du galus ir tikiuosi meras uz visa mela gaus ko nusipelne 🙂

 4. Prie ko čia bendruomenės pirmininkės komentarai, visai jau nusirašot, o ir žmones kiršinat. Intrigų meistrai.

 5. Sveikuciai. Labai faina problemyte. nebenorejo daryt kaip reikalinga, tai ir iki. Nereikejo ir tu zaidimu. Faktas – reikejo raktus paimti ir tiek.

 6. Nebesapaliok. Kliedi ir nusirašinėji į lankas.

 7. laikraščiai parašys visą teisybę. Va tada ir pažiūrėsim, kas čia kaip ir dėl ko. Panašu, jog tai tik ledkalnio snapelis kaip kad dažnai nutinka…

 8. Viskas ten labai gerai buvo tik nebepasidalino pinigiukais. Spėkit kieno ausys už to kyšo? Du variantai – A ir B…

 9. vieta atsilaisvino

 10. Niekam nereikalinga ta saraskino kontora, visai uzdaryt reikia, nes jokios realios funkcijos neatlikdavo.

  • Kai sedi namie ir tik piktinies viskuo tai apie funkcijas galetum ir patiket, nes tikriausiai net nznai ka tas verslo centras dare :0

   • Kaip čia dabar?

    Tai gal galėtum išvardinti tas funkcijas, kokius konkrečius darbus tau nudirbo ir kokių problemų tau pridarė savivaldybė?

 11. mazdaug pries 10-12 metu kreipiausi del pagalbos , rasant projekta turizmo pletrai, deje, visada jos skubejo, laiko neturejo ir t.t. ir pan. bet netrukus isgirdau, kad vienam verslininkui padejo tuo metu, nes jis gerai sumokejo… va, taip, uz graziu sypsenu slepiasi nelabai grazus darbai. ir tai neisgalvota.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.