Privažiavime prie ežero – vinių užtvara

Svėdasų seniūnijoje, Bajorų kaime, gyventojai netikėtai aptiko savadarbį „ežį“.

Grupėje „Svėdasai“ Audrius Kairys pasidalino netikėto radinio nuotraukomis. „Šiandien keliukas palei ežerą Bajoruose… Nei pridėsi nei atimsi. Pranešime policijai“, – rašė A. Kairys.

Savadarbį ežį, kuris buvo įkastas ant kelio, sudarė ilgų vinių prikalta lenta. Lieka tik spėlioti, kas ir kokiu tikslu šį žmones sužaloti ir automobilio padangas prakiurdyti galinti „mechanizmą“ įkasė. Pasak svėdasiškių, šis pagal ežerą vingiuojantis keliukas yra valstybinėje žemėje ir bendro naudojimo.

Bet kokiu atveju vyksiantiems poilsiauti prie šio ežero, reikia būti atsargiems, nes tokių „ežių“ gali būti ir daugiau.

NYKŠČIAI

8 komentarai

 1. Spąstai seniūnui

  • Cha cha cha

   klysti. čia įspėjimas apie būsimo kelio užtvaro įrengimą ir įvažiavimo mokesčio automato pastaymą. Kuo Svėdasai turi būti prastesni už Anykšius ir nerinkti turisto mokesčio už valstybinės žemės infrastruktūros naudojimą?

 2. Šitam kelininkui but gerai per kiaušinius padaužyt

 3. kaip gali but privati ,cirskint tokius ,tipo..............

  teritorija prie ezero, privati.,,,,

 4. Daba tave apkaltins ir uzbaudos:)

 5. Mano nuomone, skelbiant spaudoje tokį pranešimą reikia informaciją patikrinti ir iš kitų šaltinių. Kažkaip pasigendama žurnalistų darbo, pasiaškinant bent jau su seniūnija kokios ten paskirties kelias ir kokios galimos priemonės iš vietos valdžios dėl chuliganizmo prevencijos? O gal ten visai nėra kelio ir tik gudručiai važinėja per ūkininko laukus …?

  • Privazevimas prie ezero turi but o ukininkai apsitvere ,apvaziuokit aplink rubikius pamatisi praktiskai visur privati valda.Va taip ir privatizuoja.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.