Prisiekė jauniausias tarybos narys Lietuvoje

 

Šiandien vyksta trečiasis Anykščių rajono tarybos posėdis.

Prieš prasidedant rajono tarybos posėdžiui prisiekė nauji Anykščių rajono tarybos nariai Šarūnas Grigonis („konservatoriai“) ir Renata Gudonienė („valstiečiai“). Seimo narys Antanas Baura pasveikino bendrapartietę R.Gudonienę ir įteikė jai puokštę, o meras Sigutis Obelevičius sukirto rankomis su Š. Grigoniu. „Mano žiniomis, tai jauniausias tarybos narys Lietuvoje, bet tai nereiškia, kad bus blogiausias“, – juokavo S. Obelevičius.
Linas BITVINSKAS

12 komentarų

 1. nereiktu nesubrendusiu piemeneliu leisti i politika. tugu pirma juos gyvenimas uzgrudina, o i politika sakyciau tik perkopus keturesdiasimt.

 2. sutinku su “ manau“ nuomone,bet reikėtų irgi ne daugiau 65 !!!

 3. pilnai pritariu,dar ne laikas politikai,tegu pirma galvoja apie mokslus,išvažiuos studijuot,tiek jį ir matysit posėdžiuose,o kai žmonės perkopę 70 siekia karjeros,tai atleiskit, tegu senjorai ramiai poilsiauja

 4. Sveikinam malonu matyti jaunima .

 5. Šis jaunuolis savo žiniom ir išmanymu lenkia daugelį „patyrusių“ ir čia komentarus rašinėjančių. Primenu patarlę – viščiukus rudenį skaičiuoja… Tad nusiraminkit, tuščiažodžiautojai!

 6. kazin is kur tas ismanymas? juk ismanymas ateina su metais .

 7. Kas kitas bus taryboje? Šuo? Katė? Nebejuokinkit žmonių, bent bakalaurą berniukas galėjo baigti… Smagu bent tai, kad politinė partija padarė žmogui gerą startą, maždaug kaip ir kolūkio pirmininkas savo vaikui ar senas komunistas padėjo lipti karjieros laiptais komjaunuoliui… Tas pats daiktas kitoje rankoje, Dabar laisva Lietuva!!!

 8. Bet iš kur tiek pavydo pas jus?Jaunas talentingas jaunuolis,daugiau suprantantis net už tuos kurie stalčiuje kelis aukštųjų diplomus turi.Sėkmės Šarūnai.

 9. Šarūnas gal ir šaunuolis, bet tiesiog partija jam daro meškos paslaugą. Jei būtų šis jaunuolis ne partinis, būtų tikrai šaunus tarybos narys, gaila, bet dabar negalime manyti, kad jis protingas ir savo jėgomis pakilo.

 10. Nepamirškit savivaldybės kieme įrengti smėlio dėžės, nes vaikai pazaide rajono reikalais gali uzsimanyti ir su mašinytėmis pažaisti. O gal gar darželyje rastumėte narių, jei jau taip trūksta?????

 11. rankas kilnoti kaip partija liepia nei proto, nei patirties nereikia. Tokia politiku dalia.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.