Primos Petrylienės gyvenimo turtas – devyni dešimtmečiai

Ar daug yra devyniasdešimt? Jei juos pragyveni prasmingai, atiduodamas širdį tiems, ką myli ir kovodamas už tai, kas gyvenime svarbiausia, tuomet metai užgrūdina. O jei šį skaičių priimi, dar ir kaip devynis kartus po dešimt, tai atrodo visai neilgas gyvenimo tarpsnis.

Praėjusį šeštadienį, rugpjūčio 17 dieną, laisvės gynėja, politkalinė ir visuomenininkė Prima Bučytė-Pertylienė minėjo savo 90-mečio jubiliejų.  Rugpjūčio 21 dieną, susirinkę kavinėje „Erdvė“, išsakydami daug šiltų žodžių, jubiliatę sveikino bendrapartiečiai,  draugai, bendraminčiai, savivaldybės atstovai.

Rajono meras Sigutis Obelevičius, pradėdamas iškilmingą jubiliejaus šventę, kalbėjo: „Nedarykime paslapties, kiek metų sulaukė Primutė, nes patys matote, kaip nuostabiai ji atrodo. Tad nuoširdžiai sveikinu su 90-ąja margaspalve vasara. Dėkoju už išugdytą nuo mažumės ir išsaugotą per pilną pavojų gyvenimą meilės Dievui ir Tėvynei dvasią. Už nenuilstamą kovą, patirtas moralines ir fizines kančias Lietuvos labui bei aktyvią visuomeninę veiklą. Linkiu neprarasti tikėjimo, kad gražiausi metai – kupini saulės, džiaugsmo, artimųjų meilės ir vilties – dar skaidrintų širdį ir ateityje.“

Plačiau – „Šilelyje“.

Dalina RUPINSKIENĖ

5 Komentarai

  1. O tai poveikia darytojo neareštavo teismo salėje, dar šitas Gorkio milicijos tremtinys, įsistatęs kiaulas akis, tokia proga šventinę nuotaiką gadina. Nu pypiedc visiškas, nebesiorentuoja aplinkoje, gal nepakaltinamas darosi, Rokiškin laikas.

  2. Pagarba didžiulė šitam žmogui

  3. tai čia tikrai nuotraukos vakar darytos, negi įtariamasis tiesiai iš teisiamųjų suolo išdrįso į tokį garbingų žmonių ratą ateiti, nu joooooooooooooo…

  4. Džiugu, kad garbingas žmogus buvo pagerbtas, o kodėl reiktų piktintis, kad atėjusiems buvo puiki proga ir save iš gerosios pusės parodyti?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.