Priims į darbą ūkvedį

Anykščių rajono savivaldybės administracija organizuoja atranką į Andrioniškio seniūnijos ūkvedžio – vairuotojo pareigas.

Pagrindiniai reikalavimai kandidatui – turėti  ne žemesnį kaip vidurinį išsilavinimą;  galiojantį vairuotojo pažymėjimą (suteikiantį teisę vairuoti B kategorijos transporto priemones) ir ne mažesnį kaip dvejų metų vairuotojo stažą; išmanyti saugaus eismo reikalavimus, pirmosios medicininės pagalbos suteikimo būdus, Kelių transporto kodekso normas, aplinkos apsaugos reikalavimus; išmanyti automobilio mechanizmų ir prietaisų paskirtį, sandarą, išdėstymą, gedimo požymius ir priežastis, techninės priežiūros tvarką ir priemones, kuro ir tepalų rūšis, savybes ir sunaudojimo normas; žinoti autotransporto priemonei keliamus techninio aptarnavimo, remonto bei priežiūros reikalavimus, su tuo susijusios dokumentacijos pildymo tvarką; sugebėti atlikti smulkius inventoriaus remonto, santechnikos įrenginių priežiūros darbus.

Ūkvedžiui numatytas pareiginės algos pastoviosios dalies koeficientas, priklausomai nuo darbo patirties  –  nuo 3,12 iki 7,0 pareiginės algos baziniais dydžiais.

Gyvenimo aprašymų bus laukiama iki 2018 m. sausio 17 d. el. pašto adresu  renata.mickeviciene@anyksciai.lt. arba pateikti raštu Anykščių rajono savivaldybės administracijos Teisės, personalo ir civilinės metrikacijos skyriuje.

6 komentarai

  1. Ar antspauda duos durims antspauduoti ?

  2. Į tokias pareigas priims, galbūt, ir anykštėną

  3. Policijos pensininkui privalumas.

  4. 1000 evro ir einu vietinis esu

  5. Pagaliau kazkas naujo, ir tikriausiai zymiai geriau nei buvo.

  6. Pats geriausias darbas, visa diena nieko neveikt,ir dar atlyginima gaut.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.