Prieš priimant sprendimą tapti vicemeru, Dainių Žiogelį kankino nemiga

„ Esame su meru ligi ir priešingų politinių pažiūrų.  Žaviuosi demokratija, visuomenine veikla ir, žinoma, socialdemokratinėmis idėjomis. Tačiau žadu visa savo esybe pateisinti rinkėjų ir jūsų pasitikėjimo lūkesčius“, – merui Sigučiui Obelevičiui į vicemero postą pasiūlius socialdemokratą Dainių Žiogelį, prižadėjo pastarasis.

Po slapto tarybos narių balsavimo, balsams pasiskirsčius 21 už ir 4 prieš, išrinktasis vicemeras D. Žiogelis tikino, kad prieš posėdį bene savaitė nemiegojo, nes suprato, jog bus sunku dirbti.  „Didžiausias pasiekimas ir mano būsimo darbo įvertinimas bus tuomet, jei tie keturi, balsavusieji prieš mano kandidatūrą, pasakys, kad manimi pasitiki“, – priimdamas sveikinimus ir gėles kalbėjo D. Žiogelis.

Dalina RUPINSKIENĖ

11 Komentarai

 1. kurgi ne , artistas. Tikriausiai iš dziaugsmo…

 2. mes daugelis taip nemastome.

 3. tik nereikia cirkintis, bėk Kurklių mokyklos gelbėti geriau

 4. kažkokia nesamone

  Vos ne priešas ,o vicemeru tapo .dabar bus , vienas I kaire kitas I dešine ,taip ir tampysis …trūksta žodźiu .

 5. bl kas per debylas straipsnio autorius ar pedikas kuris raso situs straipsnius bl parasyk bent viena karta ka idomaus o ne apie visokius sudus jai neturi ka rasyt buk geras nusizudyk

  • Straipsnio autorė – ištekėjusi moteris. Na kaip ji gali būti pedikas, a? Prasiblaivyk šizuli ir pamatysi, kaip kvailai parašei.

 6. o kartais ir nesusivyduriavo?

 7. Komunistai - Lietuvos bėda

  Projektas “Tubis bus meras ” žlugo galutinai. Taryboje yra 5 STT kliento sąrašo “dėjau ANT Anykščių krašto SKERSĄ , DUOK TIK labui kyšį” nariai, o prieš vicemerą balsavo tik 4. Atsiminkite, kad šalia komunisto Tubio yra KGB rezervistras R.Sargūnas. Tad jei Tubis ir kolega R,Sargūnas Balsavo prieš , tai bent 2 sąrašo “duok kyšį labui ” nepalaikė komunisto K.Tubio

 8. Va dabar tai bus .Vienas geles augins kitas kiaules gydis.

 9. ziogas visa diena cirskia tai nakti ir neuzmiega

 10. Gerai dirbsi kitą kadenciją tikrai merų būsi išrinktas,neklausyk ką pavyduoliai kalba😉

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.