Prie Istorijų dvarelio pradėjo veikti kavinė

Vakar prie Istorijų dvarelio Anykščiuose oficialiai darbą pradėjo kavinė.

Konkursą nuomotis kavinės patalpas laimėjo virtuvės šefas, restoranų savininkas Rokas Galvonas. Čia dabar įsikūrė konditerijos gaminių ir griliaus patiekalų kavinė „Sugar & Grill“. Desertų studijoje „Sugar & Grill“ lankytojai ras įvairių desertų ir griliaus patiekalų.

Tai ne vienintelė vieta Anykščiuose, kur R. Galvonas vykdo veiklą. Jo įmonės logotipu papuoštas ir vienas iš namelių A. Baranausko aikštėje, bet jis iki šiol neveikia.

Lalezer Varbliauskienės nuotraukoje – bibliotekos direktorius Romas Kutka, dvarelio šeimininkė Vaida Jucienė ir Rokas Galvonas.

15 komentarų

 1. Kam tokia foto be galvų?

 2. Net kojinėms berniokas neužsidirba…

 3. Saunuolis,jaunas,energingas,zingeidus,reiktu jaunimui imt pavyzdi.
  Sekmes Tau Rokai!

 4. Gyvenam Lietuvos o užrašai kaip amerikoi

 5. Pastabėlė

  Pirmas įspūdis ,,,šeimininkė susilamdźiusia bliuskute ? Buuuuuu .Rokui sekmes !

 6. Puiki kavine, jau buvome.
  Sekmes Rokui!!!!

 7. labai visi gražūs pirmoj nuotraukoj, tik to vyruko, kuris už Romo nugaros stovi, neatpažįstu. Gal čia naujos virtuvės “šefas“ taip skrudęs prie to “Grill“, kaip juodas šokoladas. Ar gal čia katras iš mūsų politikų kuris, taip gražiai šypsosi, gal bus per rinkimus kandidatu į Seimą.

 8. anykštėnė

  Sveikiname Roką, linkime sėkmės versle. Reikia džiaugtis , kad jaunuolis ir Anykščiuose, atidaro kavines, kai kiti užsidaro.

 9. Ne mano skonio kavinė, bet gerai, kad yra ir viskas ten normaliai kiek teko pabūt. Svarbu berniokui patinka ir kitiem tinka.

 10. kam nepatinka neikit ne zmogu nagrinekit o dziakimes kad kazkam darbo atsirado kazka naujo turi anyksciai.puiku

 11. Nulio vietoje ta kavinė- keista, kad tokį dėmesį parodė jos atidarymui rajono vadovai. Viena darbo vieta! Chi chi chi

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.