Prezidentės Dalios Grybauskaitės namo architektai gerai pažįstami ir Anykščiuose

Suprojektavo tie patys, kurie prieš metus buvo užsitraukę Anykščių rajono valdžios nemalonę.

Tada mero Kęstučio Tubio teigimu, pradėjo aiškėti Tilto gatvės atnaujinimo peripetijos. Objekto renovacijos darbams buvo numatyta beveik pusės milijono Eur didesnė suma, nei gautas Tarybos palaiminimas, o į procesą įsiliejo ir buvęs anykštėnas UAB „Metro architektūra“ vadovas Julius Biliūnas.

Beje jis taip pat minimas kaip šalies vadovės naujojo būsto bendraautorius.

Prezidentė rinkosi iš kelių variantų. Labiausiai jai patiko vieno aukšto namo projektas. Namas bus statomas Vilniaus rajone, Bajorų kaime esančiame 15-kos arų sklype. „Metro architektūros“ komanda, kurią savo namo projektavimui pasirinko Prezidentė, – tai Julius Biliūnas, Paulius Kisielis ir Algimantas Mačiulis. Tarp svarbiausių pastarųjų metų architektų darbų minima ir didžiulės teritorijos prie Anykščių autobusų stoties konversija.

 

5 komentarai

  1. Tada meras skiedė, kad neskaidrus konkursas nes Biliūnas iš tos pačios mokyklos kaip ir Veneta. Sėkmės gabiems anykštėnams ir didelė gėda šmeižimams.

  2. premjero patarėjas

    Jei apšmeižė, tai ko teisman nepadavė?

  3. neliesk sudo-pats smirdesi

  4. man tas prezidentes namas malkine didele primena,tiesiog šlykštus projektas

  5. Kas tie architektu darbai tai tik popieriuje – klausimas, ar bent vienas darbas ar keli darbai igyvendinti Anyksciuose?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.