Prekyba apskrities turguose sumenko

Tokius duomenis pateikia Statistikos departamentas. Tuo tarpu anykštėnai prekybininkai tvirtina, jog miesto turgavietėje šiuo metu savotiškas renesansas.
Paskutinį praėjusių metų ketvirtį pagal, turimus duomenis, Utenos apskrities turgavietėse prekyba smuko 18,3 proc., lyginant su trečiuoju ketvirčiu.
“Tikrai nepajutome, kad būtų kažkoks mažėjimas. Kiek susitraukėme per paskutiniuosius metus, tiek . Tikriausiai buvo pasiekta ta riba, kai jau nebėra kur. Paskutiniu metu pastebim, kad ir pirkėjų, ir prekybininkų tik daugėja. O nuo ko čia priklauso, sunku pasakyti. Gal pinigų žmonės daugiau uždirba…”, – kalbėjo padėvėtų drabužių pardavėja, kurios teigimu, Anykščiuose ką nors parduoda kiekvieną dieną.
Utenos regiono turgaviečių apyvarta per metus – maždaug puspenkto milijono Eur. Mažesni pinigai cirkuliuoja tik Marijampolės apskrityje. Palyginimui Vilniaus apskrityje, prekyba – 30 kartų didesnė.

 

7 Komentarai

  1. Kam eit i turgu jai parduotuvei pigiau?

  2. O kada turguja gausime cekius uz pirkinius kiek turginiai nuslepe mokeciu -baisu

  3. tiesiog parašiau.

    Mokesčius tai surenka,bet turguje kažką padaryti prieinamo pardavėjams,kad šilčiau patogiau va šitas nerūpi niekam. Pabandykite vaisius ,daržoves žiema pardavinėti lauke,o tai kokia kokybė lieka. Vienas tik mėsos paviljonas viduje,o kur kitiems isikurti, nėra.Mokesčiai nemaži,o lauke šalame. Svajojame apie pylį,o kas reikalingiausia nedarome. Dar kai Nykštyje dirbo ankstesnis jaunimas dar nors keldavo Anykščiuose opias problemas, bet pasidarė viskas labai gražu,labai gera visi dirba taip kaip turėtų dirbti. Ne mano vieno tokia nuomonė.

  4. Kam man eiti i turgų jei parduotuvėj pygiau,prisiperka perpardavinėtojai ir parduoda brangiau

  5. as turguj perku tik samagonu

  6. Tada kada turgus bus po stogu, o ne po atviru dangumi.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.