Prasidėjo „Maisto banko“ akcija

Anykščių prekybos centruose jau išsirikiavę savanoriai, kurie renka produktus nepasiturintiems. Vyksta „Maisto banko“ akcija, kuri šiemet apims ir mažesnius miestus.
Lietuvos šimtmetį labdaros ir paramos fondas „Maisto bankas“ šį rudenį pažymi ypatingu būdu – spalio 19-20 d. organizuojama „Maisto banko“ akcija apims šimtą Lietuvos miestų ir miestelių.
„Šimtas miestų ir miestelių – simbolinis siekis, iškeltas pažymint šiemet minimą atkurtos Lietuvos šimto metų sukaktį. „Maisto banko“ akcijos savanoriai pasiruošę dirbti dar plačiau ir energingiau, kad gerumo vajus apimtų ir tas vietoves, kurios į labdaros rinkimą įtrauktos nebuvo. „Maisto banko“ akcijoje pirmąkart sudalyvaus Kudirkos Naumiestis, Žagarė, Varniai, Troškūnai, Ariogala, Žemaičių Kalvarija ir kiti mažesni šalies miesteliai“, – sakė „Maisto banko“ vadovė Deimantė Žebrauskaitė.
Labdaringos maisto produktų aukojimo nepasiturintiems akcijos pavasarį ir rudenį rengiamos maždaug septyniasdešimtyje miestų. „Maisto banko“ akcija remiasi vietos bendruomenėse veikiančiomis socialinėmis organizacijomis, padedančiomis surinkti maistą ir jį išdalinti savo globojamiems žmonėms.
„Maisto banko“ akcijos žemėlapį ir kitą informaciją apie šį labdaros projektą galite rasti internetewww.maistobankas.lt/akcija

12 Komentarai

 1. Valstybės neįgalumo požymis, kai žmonėms aukoja maistą… Šaunuoliai tie savanoriai, ir idėja graži – pagalba, bet …. Kas matė laidą kur buvo rodoma apie Unicef pagalbą vaikams…. Biuras Vilniaus senamiestyje, direktorės alga 3000EUR, naujas lizinginis limuzinas už 50000…. Žmonės aukojo afrikos vaikams…. Suaukojo 100000 EUR… NĖ VIENAS EURAS vaikų nepasiekė… Visa suma nusėdo minėtam ofise…. Tai dar norit paremti ? O gal savus paremkim ? Negalima, nes pasakys greit kad nieko negavo, o afrikos chebra turguj pardavinėja paramą 😀 O LT akcijos atrakcijos, paremkim paaukokim…. Ubagai aukoja ubagams…. Tai tegu ir aukoja pvz anstoliai, kurie vykdydami valstybės deleguotą f-ją uždirba iki 37000EUR algą…. Euro parlamentarai, seimūnai, agrokoncerno ar bet kuri kita mafija…. Man savo 500 pragyvent neužtenka, o čia dar aukot prašo….

  • Savam krašte pranašu nebūsi, va bent desėtka metų pirko mūsiškiai aukso samčius, ėmė otkatus, vis tiek išaiškėjo, o afganams pasodino ąžuolų giraitę, pramazgojo babkes, ir baigtas kriukis. Kas gi patikrins, o jei pradėsi labiau gilintis, kokia nors pačiulpaila pradės rėkt ant visos šalies, kad esi rusų agentas

 2. Stengiuosi neiti. Jeigu nieko neduosi visi žiūrės, bet kai neturi, geriau ir neiti, ne visi turim.

 3. Padidinkim išlaidas kariuomeniai

  ir policijai. O saviems piliečiams ,kaip dievas duos. Juk “rusai puola” ir auksinius stalo įrankius reikia atnaujinti. Policijai moderniausių greičio matuoklių ir naujų automobilių prisipirkti…

 4. Tai kad tie vargsai jau nenori kruopu, makaronu sako tiek sociai turi kad nei sunes needa.

 5. kontora babkes darosi,cirkas ?

 6. Anykštėnas

  Micius teisingai rašo: ubagai vieni kitiems kruopas aukoja. Valdžia laiko skurdžius atlygius, pencijas, neįveda progresinių mokesčių ir dar reklamuojasi prezidentės asmeny “aukokim” nepasiturintiem. Cinizmas, kai net dirbantis žmogus paverstas skurdžium. Gėda.

 7. Ta edala kur mes pasalpiniai gaunam jau dauk metu suni seriu ot aciu nors suniui est pirkt neraike

 8. Ai čia ta akcija, kuria organizuoja su valstybinė darbo birža. Valstybininkai, kad žmonės be surenkamų mokesčių dar papildomai savanoriškai ką nors duotų, siunčia jaunimą užsiregistravusį darbo biržoje rankioti išmaldos.

 9. kad lietva ,turtinguju klube ,cia siaip pramogai renka is neturejimo ka veikti

 10. Ant kiek nusivaziavo ir suyżulejo seime sedintys ,kad turedami kiaules akis ,daro akcijas ir reikalauja iš ubagu šelpt kitus ubagus.viršūne ! O grybovskaja su vezimeliu pasikrovus cukraus ,rodo kiek ji padeda ,( normali būtu ,tai išrašytu 10 tukst ,euru maisto bankui ,o ne vazineju su cukrum dabar nupiges ar su miltais) nu eina nafik tokie poelgiai .visu pirma ,neturetu to buti šalyje ,kur valdzia rūpinasi savo żmonemis .Kadangi valdziai nusispjaut I tauta ,todel tai ir vyksta .

 11. Lietuviai,sarmatos neturi rasyt,kad sunym suaukota maista susere,tai neimk msisto,arba sunio nelaikyk,yra kas patenkinti gaudami kruopu,p.s.Asta dar labai gerai gyveni.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.