Prasidėjo lenktynės

Šalies mastu panašu, jog spalį vyksiančius rinkimus į Seimą turėtų laimėti socialdemokratai. Tuo tarpu periferijoje, o taip pat ir Anykščiuose ne daug kas pakito – politiniai skandalai partijų reitingams labai daug įtakos nedarė.
Naujausios visuomenės nuomonės ir rinkos tyrimų bendrovių apklausos rodo, jog į parlamentą tikrai pateks ir sprendimų priėmimą lems 6-ios politinės jėgos: Lietuvos socialdemokratų partija (apie 16 proc), Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga (apie 12 proc.), Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai (apie 11 proc.), Darbo partija (7 proc.), Liberalų sąjūdis (apie 6 proc.) bei Tvarka ir teisingumas (apie 6 proc.).
Mažiau oficialios, mėgėjiškos apklausos vietos žiniasklaidininkų, favoritais dažnai įvardija Liberalų sąjūdį.
Pavyzdžiui, „Þemaitijos televizija“ skelbia, jog Plungėje Liberalų sąjūdis gautų net 18 proc., Tėvynės sąjunga – Lietuvos krikščionys demokratai – 14 proc., Lietuvos socialdemokratų partija – 9 proc., Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjunga – 9 proc., Tvarka ir Teisingumas – 9 proc., Darbo partija – 5 proc.
Panašūs rezultatai ir kituose regionuose, nutolusiuose nuo didmiesčių. Jei tokia apklausa būtų vykdoma Anykščiuose, tikriausiai, galima būtų tikėtis panašių rezultatų.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.