Prasideda Biržinkos remontas

Anykščių rajono mero Kęstučio Tubio teigimu, šiais metais turėtų būti pradėta pusšešto kilometro kelio atkarpos rekonstrukcija.
Pirmo etapo darbai baigsis iki kito vidurvasario.  Biržinkos plentas – apie 15 km. Jis tokios pat reikšmės kaip ir keliai Anykščiai – Ukmergė ar Anykščiai – Panevėžys. Tačiau jau dešimtmetis, kai jis niekam nerūpėjo, o būklė tapo apgailėtina. Transporto srautas per tą laiką pasislinko link Rubikių. Daugelis vairuotojų geriau daro lankstus rajoniniais keliais, nei naudojasi išdaužyta Biržinka.
„Kai gerėja susisiekimas, daugiau atvažiuoja ir poilsiautojų. Be to, tai labai jaučia vežėjai, kurių transportas mažiau genda, o tai leidžia atpiginti paslaugas. Netgi keičiasi jų maršrutai. Su Respublikine kelių direkcija rengiame pilotinį projektą, kuris susies visus rajono lankytinus objektus su jų sistema, o tai turistams leis lengviau keliauti po mūsų kraštą. Suremontuota Biržinka, neabejotinai, bus labai mėgiama poilsiautojų.“, – kalbėjo K. Tubis.
Šiais metais perlieta danga nuo Ažuožerių iki Anykščių, iš dalies atnaujintas asfaltas tarp Mikierių ir Andrioniškio. Pagal programą Zebra dar bus išasfaltuota 15 km kitų rajono kelių. Taip pat šiemet prasidės Niūronių kelio remonto projekto rengimas, o atkarpa nuo Kurklių iki Lajų tako turėtų išplatėti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.