Praneša apie paimtus vaikus ir vagystes

Bene labiausiai sukrečiantis savaitgalio įvykis – Troškūnų seniūnijoje. Iš girtų tėvų Anykščių rajono pareigūnai buvo priversti išvežti du mažamečius.
Pranešimas apie tai, kad neblaivi motina neprižiūri savo vaikų gautas vakar, apie pusę trijų. Nuvykus nurodytu adresu, Þviliūnų kaime, policijos pareigūnai  38-erių motinai nustatė 1,91 prom. girtumą, o 41-erių tėvui – 3,02 prom. Iš tėvų paimti dviejų ir vienuolikos metų vaikai pristatyti į vaikų globos namus.
Šeštadienį, per pietus, 57-erių metų troškunietis, atvykęs prie jam priklausančio namo Vilniaus gatvėje rado išdaužtus dviejų langų stiklus. Įsibrovėliai pavogė šaldytuvo kompresorių, radijo imtuvą, lygintuvą, elektrinį virdulį, televizorių. Sulaužius pakabinamą ūkinio pastato durų spyną, pavogti viduje buvę trimeris, du vyriški dviračiai, du grėbliai, kastuvas ir kirvis. Padaryta turtinė žala – 698 Eur.
Vakar įvykdytos ir dvi vagystės iš automobilių. Abiem atvejais vagišių grobis – automagnetolos. VW Passat apšvarintas Svėdasuose, aikštelėje prie kavinės „Pas Gedą“, o Audi A6 – Anykščiuose, Ažupiečių gatvėje. Pradėti ikiteisminiai tyrimai.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.