Prakalbta apie ūkininkų turgelio steigimą Anykščiuose

Anykščių Naujų vėjų bendruomenė išplatino pranešimą apie tai, kad brandina naują iniciatyvą – Anykščių ūkininkų turgelis.
Pasak jų, pradinė idėja – turgavietė, kuri veiktų vėlesnėmis valandomis, kad dirbantys žmonės galėtų apsipirkti pabaigę darbus. Startuojant  turgelis galėtų veikti kartą per savaitę, su galimybe užaugti pagal poreikį.

Turgavietės tikslas – pritraukti vietos ir kaimyninių vietovių ūkininkus prekiauti išskirtine savo gaminama produkcija (daržovės, grūdinės kultūros, pieno produktai, mėsa ir kt.), kurti ir tobulinti geros kokybės maisto tradicijas.
Ši iniciatyva sulaukė ir palaikymo. „Labai norėtųsi šviežios mėsos, pieno gaminių. Reikėtų, kad veiktų nuo ryto ir nors kiek ilgiau po pietų, o ne iki 12 val., kad būtų galimybė apsipirkti ir ryte, ir per pietų pertrauką. Dėl darbo vakare labai abejoju ar pasiteisintų“, – komentuoja idėją vienas iš internautų.
„Patikima VIETINĖ produkcija, ūkininkų kontaktai, bendradarbiavimas (ypač domina kokybiškas pašaras šunims galvijų, avių, ožkų – subproduktai), norėčiau įsigyti įdomių augalų sėklų ir daigų mažais kiekiais, man labai svarbu produktus įsigyti savo taroje, sveriamą daugkartiniuose maišeliuose, galimybė atsisakyti plastiko pakuočių“, – pirkėjų lūkesčius išsakė kitas..
O štai visuomenininkė Monika Peldavičiūtė mano, kad atskiro turgaus nereikėtų.  „Bravo! Puiki mintis, labai reikalinga! Tik klausimas ar reikalingas atskiras toks turgelis, ar gaivinti ir aktyvinti esamą turgų, kuris šiuo metu labai apleistas… Gal jam reikėtų naujo operatoriaus?“ – klausia  M. Peldavičiūtė.
NYKŠČIAI

8 Komentarai

  1. noriu svieziu morku

  2. Norim norim normalaus ūkininkų turgelio!!!

  3. Zinoma reiketu tikro ukininku turgelio. Juk dabar net vietos nera pardavejams kur darzoves susideti, jau nekalbant apie maisto produktus… Palygi nimui turgus Ukmergeje. Visai kitokios salygos tiek pirkejams, tiek pardavejams. O operatoriaus vaidmuo cia turetu buti pirmoje vietoje. Ir tik nuo jo labai priklauso turgavieteje tvarka. Paziurekite kaip susitvarke Vilniuje Kalvariju turgaviete! Gera tvarka, nes seimininkiskai tvarkomasi.

  4. Dieve kad tai virstu tikrove.kurortinis miestelis zmones nori svieziu darzoviu.uogu.nevisi gali speti gristi is sodu.darzu iki 13val.teko susidurti su turistais kurie vaikstinejo po nuosavus namus prase parduoti krapu.svogunu laisku.is parduotuves neperka atseit hemija.laukiam mere jusu greito sprendimo.

  5. uztenka vietos prekiautojams , tik reikia irengti daugiau uzdengiamu nuo lietaus lentynu, pastato keleta kiosku ir viskas, problema isspresta. Dar sumaste daryti nauja turgeli, kai sis tuscias, belike pensininkai Anyksciuose, tik vasara padaugeja zmoniu.

  6. juk viso to pakankamai yra ir siame turgujo. tai kam dar isradineti dvirati? cia panasu kaip ir musu seime, kiekvienas ten sededamas is dyko buvimo, butinai turi sugalvoti koki kvaila draudima.

  7. Raso visokias nesamones.kam reikia.reikia zmonems turistams.prie ko cia kiemas.dviratis.malonu i vakara grystant nusipirki zemuogiu.melyniu.oi tupa liaudis.kekvienas skambina is savo varpines.

  8. pievas cia snekat apie turgeli,vel perpardavejai dirbs,taip kaip turguje,visas vietas atidave perpardavejams is kitu miestu,vietiniams ukininkams vietos neduoda normalios,nes neduoda kisio turgaus administracijai.o toks ukininku turgelis nera butinas,tikrai,kam reikia tas turgui ryte nusiperka.toks turgelis bus nebent kelioms bobutems pasedeti.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.