Pradėjo veikti „Pasitikėjimo linija“

Nuo šiol apie galimus neteisėtus veiksmus ar neveikimą, korupcinius teisės ar kitus pažeidimus, susijusius su Anykščių rajono savivaldybės, jai pavaldžių įstaigų bei savivaldybėje gyvenančių asmenų veikla, gyventojai galės pranešti paskambinę į visą parą veikiančią nemokamą Anykščių rajono savivaldybės „Pasitikėjimo liniją“ telefonu 8 800 029 29.
„Panašaus tipo „Pasitikėjimo linijos“ jau veikia keliose didžiųjų ir mažesnių Lietuvos miestų savivaldybėse. Tikimės, kad ši linija padės gyventojams drąsiau išsakyti savo nuomonę ir pranešti apie pažeidimus“, – apie priežastis, kodėl buvo nuspręsta įsteigti „Pasitikėjimo liniją“ pasakojo Anykščių rajono savivaldybės administracijos direktorius Audronius Gališanka.
Paskambinus „Pasitikėjimo linijos“ numeriu įsijungs autoatsakiklis ir paskambinusiam asmeniui bus skirtas laikas išsakyti nusiskundimą. Pranešančių informaciją prašoma trumpai ir aiškiai išdėstyti pažeidimo aplinkybes, laiką ir vietą. Jei įmanoma – taip pat nurodyti su įvykiu susijusius asmenis, jų pareigas ir darbo vietą. Siekiant užtikrinti paslaugų kokybę, skambučiai bus įrašomi.
Kviečiame gyventojus naudotis jiems sudaryta galimybe nemokamai ir anonimiškai pranešti apie galimus pažeidimus. Informaciją pranešantiems asmenims yra garantuojamas visiškas anonimiškumas, tačiau norintys sužinoti apie nusiskundimo nagrinėjimo eigą gali nurodyti savo kontaktinę informaciją.
Lietuvos Respublikos įstatymuose numatyta atsakomybė už šmeižtą ar tikrovės neatitinkančių ir asmens garbę ir orumą žeminančių duomenų paskleidimą, todėl į „Pasitikėjimo liniją“ skambinančių gyventojų prašoma atsakingai pateikti informaciją, o abejojant – tai nurodyti.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.