Pradėjo „apšilimu“

Šiandien Anykščių rajono savivaldybėje lankėsi LR Seimo nare išrinkta Greta Kildišienė ir patarėja Monika Radinkovienė.
Susitikimo su meru Kęstučiu Tubiu metu buvo aptartos bendradarbiavimo galimybės bei klausimai, kuriuos sprendžiant Savivaldybė tikisi didžiausio palaikymo. Tai – Anykščių kultūros centro renovacijos darbų užbaigimas, Anykščių baseino, Troškūnų gimnazijos ir Anykščių Antano Vienuolio progimnazijos renovacija, medinės pilies statybos.
„Tikiu, kad Greta Kildišienė puikiai atstovaus mūsų rajono gyventojams, rūpinsis jų gerove, o iškilus problemoms -padės jas kuo greičiau išspręsti. Þmogui, kuriam tikrai rūpi mūsų rajono gyventojai, norisi padėti, patarti. Tai -pagrindinis šio susitikimo tikslas“, – sakė Savivaldybės meras K. Tubis.
Jo teigimu, ne stumdydami darbus vienas nuo kito, o tik dirbdami išvien galėsime pasiekti geriausių rezultatų.
„Jaučiu didelę atsakomybę prieš rinkėjus. Nenoriu dirbti tik formaliai. Þinau, kad to nenori ir Savivaldybė, todėl tikrai viliuosi, kad dirbsime kartu, o ne vienas prieš kitą“, – sakė G. Kildišienė.
Kartu su meru 2016-2020 metų kadencijai išrinkta Lietuvos Respublikos Seimo narė Greta Kildišiene apsilankė ir patalpose, kuriose šiuo metu dirba Seimo nario padėjėjas.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.