Pozicijas derins iš naujo

Šiandien vykusiame Tarybos posėdyje paaiškėjo, jog išsiskyrė VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ dalininkų – Anykščių rajono savivaldybės ir Susisiekimo ministerijos pozicijos dėl pareigybių „siauruke“.

Aiškėja, jog ministerija laikosi pozicijos, jog kol kas nereikia keisti net paties laikinojo direktoriaus Vismanto Užalinsko.

Pasiaiškinti kai kuriuos niuansus panoro opozicijos atstovai.

„Metų pabaigoje dėl siaurojo geležinkelio kaip ir buvo spartinami įvykiai, o išėjo visiškas „pšš“. Pasirodo, kai ministerija kviečia į susirinkimą vasario antrą dieną, nebenorime net dalyvauti“, – retorinį klausimą uždavė Dainius Žiogelis.

Į tai administracijos direktorius Audronius Gališanka atsakė, jog taip nėra, o skubėti su susirinkimu nėra prasmės, kol pozicijos nesuderintos su kita puse. Mat laiškas iš ministerijos su jų vizija gautas vos prieš keletą dienų.

Saulius Rasalas, paprašęs galimybės susipažinti su minėtu ministerijos raštu, išgirdo atsakymą, jog tai jam bus leista padaryti.

Laikinuoju „siauruko“ vadovu nuo lapkričio mėnesio bandoma paskirti neseniai gyventi į Anykščius atvykusį Mindaugą Jucevičių.

 

4 komentarai

  1. Jei merui nesiseka susikalbėti su ministerija , tai reikia keisti derybininką.

  2. Kada bus normali vaizdo įranga? Nieko nerodo. Kam tada savivaldybė reklamuojasi „Anykščių rajono savivaldybė informuoja, kad Anykščių rajono savivaldybės tarybos 36-ojo posėdžio video transliaciją laikinai galite stebėti senojoje Anykščių rajono savivaldybės svetainėje“

  3. Saulius Rasalas

    Turiu informuoti, kad rašto dar nesu gavęs.

  4. Labai abejoju ar leis Rasalui susipažinti su ministerijos rašto gavimo data. Nes jei paaiškės, kada raštas gautas ne šį pirmadienį visi žinos, kad A. Gališanka viešai meluoja tarybos nariams. Tai priežastis pradėti administracijos direktoriaus nušalinimo procedūrą. Stebina socialdemokratų nesugebėjimas išnaudoti situaciją. D. Žiogelis prirėmė poziciją savo taikliais klausimas, o pagrindinį smūgį perleido Rasalui. Arba Žiogelio nepatirtis, arba socialdemokratai neturi tikslo nuversti Gališanką.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.