Posėdžiauti pradės nuo atlyginimų nustatymo

Po savaitės, balandžio 16 dieną, vyksiančio pirmojo naujai išrinktos rajono tarybos posėdžio darbotvarkėje  šeši klausimai. Iš šešių du – dėl atlyginimų. Naujai išrinkta taryba  atleis administracijos direktoriaus pavaduotoją, pats administracijos direktorius taip pat  bus atleidžiamas, laikinai jo pareigas vykdys kitas asmuo.

Bus sudaroma balsų skaičiavimo komisija, tvirtinamas balsavimo biuletenis bei skiriamas rajono mero pavaduotojas. Bene įdomiausi du likę darbotvarkės klausimai – dėl mero ir jo pavaduotojo darbo užmokesčio nustatymo. Atlyginimai bus nustatyti pagal pareiginės algos koeficientą ir mokamas priedas.

Kadangi šios kadencijos rajono politikai apsisprendė, kad naujai išrinktam merui reikia ne dviejų, o trijų patarėjų, kyla klausimas, iš kokių sutaupytų lėšų bus mokamas trečiajam patarėjui atlyginimas? Gal bus sumažinti rajono vadovų algų priedai?

NYKŠČIAI

7 Komentarai

  1. Valstybės tarnybos įstatymas

    priedas valstybės tarnybos įstatyme aiškiai parašytas, tik už stažą dirbant valstybės tarnyboje. Tai 1 proc už 1 išdirbtus metus. Nu tai tTubys gaudavo gal kokių 25, Obelevičius gal jau kokių 29, na o Žiogelis gal kokių 15 procentų priedus gaus. Taip mokama visiems valstybės tarnyboje, kažkokių papildomų kaip buvusiems direktoriui ar pavaduodojui po 30-40 proc.net nenusimato…

  2. nebandykit keltis algas.Kiek Šimašius gauna? Kiek Tubis gaudavo? Baaaaaisu,koks bespriedielas. 500000 gyventojų-alga mero 2500€.40000 GYVENTOJŲ -MERO ALGA 200,00€. Tai su priedais tiktų minimali alga 400 €

  3. O sake tarsimes su gventojais budim kitokie

  4. pasigooglinau

    įstatyme aiškiai parašyta kokio dydžio atlyginimas pagal savivaldybės dydį yra mokama merui ir vicemerui, aministracijos direktoriui ir pavaduotojui, ir ne kitaip. Tokie tarybų sprendimai tik formalumai, kadangi jokie priedai už kažkokias papildomas užduotis neskiriami. Nu, žinoma, pirmą kart Anykščių istorijoje, papildomi priedai buvo skirti tubio liepimu gališankai su blazarėnu. Nu bet gal tokie dalykai nebesikartos, tikimės.

  5. Atsakymas – lėšas sutaupė STT ir Teismas nušalindami Kęstutį Tubį.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.