Anykščių politikų penketukas, top 10 ir top 15

Praėjusią savaitę visa žiniasklaida mirgėjo nuo pranešimu, kuriuose buvo skelbiami duomenys apie tai, kurie ministrai šiais metais sulaukė daugiausiai žurnalistų dėmesio. Populiariausias – sveikatos apsaugos strategas Aurelijus Veryga. Apie jį kalbėta dažniausiai ir beveik visada, kritikuojant. Antroje vietoje švietimo ministrė – Jurgita Petrauskienė, o trečioje – Linas Linkevičius. Beje, jis daugiau minėtas iš teigiamos pusės. Nykščiai.lt taip pat atliko tyrimą, ir pamėgino paanalizuoti Anykščių rajono politikų, Tarybos narių, populiarumą.

Top 5

Rezultatai mažai stebinantys, bet vis dėlto… Dažniausiai nuo metų pradžios portale minėtas meras Kęstutis Tubis. Jo pavardė – daugiau nei pusšimtyje publikacijų. Beje, rajono vadovas šnekintas gerokai daugiau kartų nei kiti krašto politikai ir nacionalinės žiniasklaidos žurnalistų. Tačiau niekas kol kas nebandė paanalizuoti, kurios savivaldybės šalyje vadovas per praėjusius metus sulaukė daugiausiai žiniasklaidos banginių dėmesio.

Pagal populiarumą antroje Nykščiai.lt vietoje – Lukas Pakeltis. Jo pavardė portale minėta maždaug dvigubai mažiau kartų nei K. Tubio – dažniausiai per administracijos krizę, pakartotinus Seimo rinkimus, kai mandato atsisakė Greta Kildišienė, ir prasidėjus tyrimui dėl motokroso trasos.

Trečioje vietoje – vicemeras Sigutis Obelevičius. Jis Nykščiai.lt dėmesio sulaukė nemažiau nei 23 kartus. Bene labiausiai buvo pastebimas dėl pakartotinų rinkimų į Seimą, žaidimų LRT eteryje ir prašymų Tarybai leisti mokytojauti.

Dainius Žiogelis pasireiškė bent 20 kartų. Jis buvo pastebimas dėl racionalios, pamatuotos kritikos valdantiesiems, dėl partinių reikalų, suskilus socialdemokratams. Politikui labiausiai rūpėjo socialiniai dalykai – nuo gatvių remonto iki problemų ugdymo įstaigose ir pan.

Donatas Krikštaponis – penktoje vietoje. Jis portale minimas vos šiek tiek rečiau. D. Krikštaponio „arkliukas“ šiais metais – nuolatinis noras įgnybti merui Kęstučiui Tubiui. Tai jis pamėgino padaryti bent 10 kartų vien šioje svetainėje.

Top 10

Alfrydas Savickas paminėtas nemažiau nei penkiolikoje publikacijų. Jam labiausiai sekėsi dėmesį pritraukti, kalbant apie darbą UAB „Anykščių komunalinis ūkis“, apie partinius reikalus, apie jau minėtą G. Kildišienę ir paskutiniuosius rinkimus į Seimą.

Arūnas Liogė – vos vos žemesnėje pozicijoje. Bene daugiausiai šis politikas reiškėsi, sprendžiant komunalinių atliekų problemas.

Aštuntas – Saulius Rasalas. Jam teko gerokai mažiau dėmesio nei pernai, kai užėmė aukštas pareigas rajono administracijoje. Šiais metais politikas dėmesio centre atsidūrė dėl savo laisvalaikio pomėgių ir sugrįžimo į savivaldybę – tapo Tarybos nariu, mandato atsisakius Audriui Bitinui.

Devintoje vietoje Rita Kripaitienė. Ji portale reiškėsi nemažiau nei devynis kartus. Tačiau tai dažniausiai buvo reikalai, susiję su prekyba, kainų augimu… Taip pat politikė gana aktyviai bandė aiškintis, kodėl kilo konfliktas tarp kolegos L. Pakelčio ir rajono motociklininkų.

Populiariausiųjų Anykščių rajono politikų dešimtuką užbaigia Gabrielė Griauzdaitė. Ji kaip ir kolegė R. Kripaitienė „Nykščiai.lt“ dėmesio sulaukė labai panašiai arba visiškai tiek pat. G. Griauzdaitė pastebimiausia buvo dėl savo maitinimo verslo reikalų ir dėl sumažintų rajono kultūros darbuotojų atlyginimų.

Paskui šiuos politikus rikiuojasi Mindaugas Sargūnas, Raimundas Razmislavičius, Alvydas Gervinskas, Raimondas Balsys ir Danutė Mažvylienė.

Likusiųjų 10-ties Tarybos narių pavardės šiais metais portale šmėžavo tik epizodiškai.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.