Politikai patriotinių kalbų nesakė

Gedulo ir vilties dienos minėjimas Anykščiuose prasidėjo  Šv. Mišiomis Šv. evangelisto Mato bažnyčioje.  11 valandą prie paminklo Laisvei A. Baranausko aikštėje, skambant Tautinei giesmei, iškilmingai buvo pakelta vėliava. Šį kartą garbė pakelti Lietuvos valstybės  vėliavą buvo suteikta  politkaliniui Edmundui Urbonui ir politkalinės Primos Petrylienės  proanūkui,  A. Baranausko pagrindinės mokyklos ketvirtokui Kristupui Preveliui.

A.Baranausko pagrindinės mokyklos aštuntokai parodė meninę literatūrinę  kompoziciją (mokyt. Dangira Nefienė), poetas Povilas Kulvinskas skaitė patriotines eiles.

Nors Gedulo ir vilties dienos minėjime dalyvavo Seimo nariai Sergejus   Jovaiša ir Antanas Baura bei visi aukščiausi rajono valdžios atstovai, šį kartą  patriotinių  kalbų politikai nesakė, jie stovėjo nuošalyje ir stebėjo renginį kartu su kelių kartų anykštėnais.

Po vėliavos pakėlimo ceremonijos  Anykščių geležinkelio stotyje 12 valandą vyko visuotinė Tylos minutė ir Kartų sambūris.

Dalina RUPINSKIENĖ

10 Komentarai

  1. kas cia per svente,kad daug buvusiu komunistu partijoj

  2. Prarado žadą buvę komuniagos,neturi ką pasakyti….

  3. kolonijos cirkai ??

  4. Antanas tebedirba Anykščių raj. savivaldybėje o patarėjas Arūnas. Lojalus visoms valdžioms

  5. kai kurie valdininkai pirmą kartą šioje aikštėje. Nustebino.

  6. Jei rajono politikai susipratę žengė pirmą žingsnį – per Gedulo ir vilties dieną nuvę komunistai nesakė prakalbų, tai gal jie pribrendo ir žengs antrą žingsnį – atsistatydins iš visų valdžios postų? Laikas būtų…

  7. ba tingėjo šnekėti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.