Poliklinika gali sulaukti naujo vadovo

Ilgametės Anykščių pirminės sveikatos priežiūros centro (PSPC) direktorės Zitos Neniškienės kadencija eina į pabaigą. Savivaldybė  paskelbė naujo PSPC vadovo konkursą.
Teoriškai ir Z. Neniškienė gali dalyvauti šiame konkurse. Reiktų priminti, kad, įvedus kadencijas medicinos įstaigų vadovams, tiek Z. Neniškienė, tiek Dalis Vaiginas rajono tarybos sprendimu buvo palikti vadovauti toliau. Nors nebuvo pasitraukę iš darbo. Rajono tarybos sprendimu jiems tada buvo išmokėtos solidžios kompensacijos.

Konkursas  Viešosios įstaigos Anykščių rajono savivaldybės pirminės sveikatos priežiūros centro (buveinė – V. Kudirkos g. 1, Anykščiai, įstaigos kodas 154278545) direktoriaus pareigoms užimti skelbiamas Valstybės tarnybos departamento interneto svetainėje, Anykščių  rajono savivaldybės interneto svetainėje – www.anyksciai.lt ir įstaigos interneto svetainėje – www.anykpspc.lt.
NYKŠČIAI

8 Komentarai

  1. išmokėjo kompensacijas ir paliko dirbti? Koks čia briedas,kaip suprasti?

  2. Na reiketu naujo zmogaus

  3. Nusikaltimas ,kad išmokėjo išeitines gal susiprotės vadovai ir atleis be nieko. Palaukim,matysim nors būna visko

  4. ir nežinau net kaip išsireikšti,kad poliklinikoje reiktų ligoniui sedėti prie durų po 6 val. kol pateksi pas gyd. Jeigu suserga šeimos gyd. tai kažkaip reiktų spręsti problemą, kviestis iš ambulatorijos pavaduoti ,o ne krauti dirbančiam normaliai. Nuėjo kaimynė 11 val.,o grįžo po 5 val. ir iš buvo ne kavinėje,bet gydymo įstaigoje. Ne viena tokia laukė.

  5. .............

    neniskiene tikrai gera ir teisi ne visos poliklinikos darbuotojos dirba taip.kaip priklauso nori pasipelnit o jj uz tiesa eina

  6. Pamatysit, atnes dokumentus paskutine diena. Nebeisivaizduoja saves nekomanduojancios, kas kad pensininke. Nebus permainu i gera puse. Liudna…

  7. ne ‘gali’ ,o ‘turi’ sulaukti naujo vadovo…

  8. Tegu grąžina kompensacijas, jei ir toliau abu dirbo.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.