Policija tikrina išvykstančius iš “Devilstone”

Sekmadienį iš pat ryto  policija tikrino išvykstančių iš festivalio vairuotojų blaivumą. Vairuotojų blaivumą tikrino įvairiose vietose prie išvažiavimų iš miesto išsidėstę ekipažai. Praktiškai išvykti iš miesto “nepapūtus į dūdelę” buvo neįmanoma. Ar kas iš “velnių” vairavo neblaivus, sužinosime rytoj.

“Devilstone” šiemet sutraukė daug alternatyviosios muzikos gerbėjų iš Lietuvos ir užsienio. Prie festivalio teritorijos esančios automobilių stovėjimo aikštelės, aplinkinės gatvės buvo apstatytos “tirštai”. Automobilių buvo tiek, kad dviem eilėm apjuosė ir senąsias Anykščių kapines.

Tokia policijos taktika, taikyta per “Bėk bėk, žirgeli” šventę, kai buvo tikrinami visi vykstantys iš Niūronių, sulaukė anykštėnų kritikos ir nepasitenkinimo. Juo labiau, kad nė vieno neblaivaus vairuotojo nebuvo sustabdyta.

NYKŠČIAI

10 Komentarai

 1. Betikslis tikrinimas

 2. Jeigu vykdomas policijos reidas, tai turi būti apskrities PK viršininko paskelbtas įsakymas ar sprendimas. Dabar neaišku ar čia jėgos demonstravimas ar prevencinė priemonė.

 3. įdomu ar daug sulaikė einančių per gatvę ne perėjos vietoje? Anykštėnus tai labai mėgsta terorizuoti.
  Tikriausiai, ereliai tik prieš Anykščių pensininkus. Pensininkams baudą sumažina 50%.

  • čia gal tas nepatenkintas visuomenininkas stabdymą suorganizavo. Paprastai jeigu būna policijos akcija, tai stabdo ir paaiškina.

 4. Mazai pinigu tai reik jiems prisirinkt, darbo diena jiems pasakiska. Tokia vairuotoju koncentracija vienoje vietoje

 5. saunuoliai!

  Saunuoliai pareigunai renkit reidus ir stapdykit kuo daugiau,o per renginius butiniausiai!cia tiems komentatoriams gal geriau kad girti vazinetu.sekmes darbuose.

 6. Tau saunuoliai

  tavo nuomone niekam neydomi.lisk is kur islindus

 7. speju ne viena girta nukirto, taip ir toliau! juokdariai po tokio renginio nori girti i gatves isvaziuoti!

  • čia labiau juokdariai pareigūnai, galvojantys, kad festivalio dalyviai nemąstantys, tokie kaip vietiniai ”ereliai” .

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.