Policija patikslino duomenis apie savaitgalį įvykusias avarijas

Per savaitgalį rajone užfiksuoti trys autoįvykiai

Spalio 10 dieną, apie 17.55 valandą, kelio Radiškis-Anykščiai-Rokiškis 38,4 km automobilio NISSAN VERSA blaivi vairuotoja, gimusi 1960 metais, gyvenanti Kupiškio mieste Jaunimo gatvėje, susidūrė su automobiliu AUDI COUPE, kurį vairavo blaivi moteris, gimusi 1996 metais, gyvenanti Svėdasų seniūnijoje.  Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio AUDI COUPE vairuotoja, kuri pristatyta į gydymo įstaigą. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.               

 Spalio 11 dieną, apie 15.27 valandą, kelyje Radiškis-Anykščiai-Rokiškis 45,9 km vyras, gimęs  1959 metais, vairuodamas krovininį automobilį Volvo, nepasirinko saugaus greičio ir atsitrenkė į priekyje važiuojantį automobilį Honda Jazz, vairuojamą 1962 metais gimusios moters. Smūgio metu automobilis Honda Jazz atsitrenkė į priekyje stovėjusį krovininį automobilį DAF, kurį vairavo 1992 metais gimęs vyras. Eismo įvykio metu nukentėjo automobilio Honda Jazz vairuotoja, kuri paguldyta į ligoninę. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Spalio 11 dieną, apie 17.52 valandą, kelyje Radiškis-Anykščiai-Rokiškis 2,5 km, 1991 metais gimęs vyras, vairuodamas automobilį Rover 75, atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį Volkswagen Crafter, vairuojamą 1991 metais gimusio vyro, kuris po smūgio atsitrenkė į ta pačia kryptimi važiavusį automobilį Mercedes Benz, vairuojamą 1957 metais gimusio vyro. 1991 metais gimusio vyro vairuojamas automobilis Rover 75, atsitrenkęs į automobilį Volkswagen Crafter, išvažiavo į priešpriešinę eismo juostą ir susidūrė su automobiliu Mercedes Benz CLS, kurį vairavo 1974 metais gimęs vyras. Eismo įvykio metu nukentėjo Rover 75 vairuotojas, kuris dėl patirtų sužalojimų buvo išvežtas į ligoninę ir automobilio Mercedes Benz CLS vairuotojas. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.