Policija ieško avarijos liudininkų

Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariate pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl avarijos, įvykusios šių metų rugpjūčio 6 dieną apie 7.14 val.  ties šiltnamiais, esančiais  Anykščių seniūnijos Vikonių kaime, kurios metu susidūrė lengvasis automobilis „Opel Zafira“ ir mikroautobusas „Volkswagen Caravelle“.

Ieškome baltos spalvos automobilio „Škoda“  bei traktoriaus vairuotojų, kurie galėjo matyti šią avariją.

Minėtų transporto priemonių vairuotojus prašome kreiptis į Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkę Aušrą Staškevičienę tel. Nr. 8 686 56 730  arba į  Utenos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Anykščių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus vyresniąją tyrėją Dalią Ramoškienę tel.  8 700 62 734.

 

4 Komentarai

  1. Viska žinanti

    Aironas Gražis (Caravelle)

  2. kad ieskoti policija turetu nusikalteliu

  3. Tikriausiai yra zuvusiuju kad taip susidomejo. Kiek girdejau avarijos kaltininkes sesuo yra pareigune todel cia visais budais bandoma ja traukt..

  4. Jo yra 20 žuvusių!!!! visi policijos darbuotojai giminės yra😌ar tik Stepas savo sausos subines išsukti nesinori kad taip viską gerai zinai,bet nežinai kad yra kelio taisyklės ir jų laikomasi,o nekaip noriu taip važiuoji!!!

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.