Pokalbis bus

Meras Kęstutis Tubis radijo „Nykščiai FM“ laidoje „Savaitės aktualijos“ kalbėjo apie tai, jog Švietimo skyriaus vedėjos Vidos Dičiūnaitės veikla kol kas dar netenkina nei jo, nei administracijos vadovų.
Rajono šeimininkas paminėjo, jog krašte daugėja ikimokyklinukų skaičius. Pernai metais viena nauja lopšelinukų grupė atidaryta Anykščiuose, o kita Svėdasuose. Mažyliams buvo pritaikytos patalpos, sutvarkyta teritorija. Tačiau kai kuriose ugdymo įstaigose problemų netrūksta.

„Neneigsiu – problemų Švietimo skyriaus ir mokyklų veikloje yra. Tačiau galima pasidžiaugti, jog nė vienos dar nereikėjo uždaryti, nors ne visada tai nuo savivaldybės priklauso. Þinome, kokia demografinė situacija ir padėtis šalyje – čia jau tikrai nesuvaldysi proceso savivaldos lygmenyje. Aišku, tam tikrų pretenzijų Švietimo skyriaus vadovei yra ir administracijos vadovai jų turi. Pokalbis bus. Aš manau, kad žmogus, jeigu padarys išvadas, tai tikrai veikla pagerės“, – sakė K. Tubis.
Apie tai, jog Anykščiai tampa vis patrauklesniu kraštu auginti vaikus, kalbų galima išgirsti ir sostinėje.  Valstybinė mokesčių inspekcija jau sistemina ir netrukus turėtų pateikti oficialius duomenis, kiek rajone naujų darbo vietų įsteigė iš kitų šalies regionų atvykę asmenys.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.