Po žiaurios avarijos Arminas Jasikonis – komoje

Tragedija, pranešama, kad iš Anykščių kilęs geriausias Lietuvos motokroso lenktynininkas Arminas Jasikonis sekmadienį varžybose Italijoje pateko į žiaurią avariją, po kurios neteko sąmonės ir buvo nuskraidintas į  Kremonos miesto ligoninę. Apie tai skelbia portalas LRT.lt, įvykius stebi ir motokrosininko komanda, kuri apie anykštėno būklę reguliariai informuoja.

A. Jasikonis važiavo devintajame pasaulio motokroso čempionato etape Italijoje, krito nuo motociklo ir prarado sąmonę. Po to jis į ligoninę išskraidintas sraigtasparniu. Kaip LRT.lt sakė LMSF generalinė sekretorė Giedrė Janušauskė, A. Jasikonis buvo panardintas į dirbtinę komą. Dirbtinė koma reikalinga išsiaiškinti, kokio rimtumo traumą patyrė lietuvis. „Nuvežtam į ligoninę Kremonoje, Italijoje, Arminui buvo diagnozuotas trauminis smegenų sužalojimas ir, kaip įprasta procedūra su tokio tipo traumomis, jam sukelta medicininė koma, kad stabilizuotų padėtį“, – paskelbė A. Jasikonio komanda „Ice One racing“.

Pirmadienį medikai teigė, kad dar nežino, kokio rimtumo traumą patyrė A. Jasikonis, ar nepažeisti gyvybiškai svarbūs organai. Optimizmo teikia žinia, kad per naktį A. Jasikonio būklė nepasikeitė, nepablogėjo. Pirmadienį po pietų pranešta, kad pozityvių naujienų apie A. Jasikonio būklę nėra. Komanda „Ice One racing“ savo feisbuko paskyroje praneša, kad smegenų traumą patyręs A. Jasikonis tebėra komoje. „Situacija yra labai rimta tiek jo šeimai, tiek komandai – tai labai sunkus metas. Po to, kai sekmadienį Arminas buvo atskraidintas į ligoninę, jam buvo sukelta dirbtinė koma. Tai padaryta dėl patirtos smegenų traumos. Šiuo metu mes negalime nieko daugiau pasakyti – situacija yra labai sudėtinga ir rimta, galima tik laukti ir išlikti pozityviems. Jam suteikiama geriausia medicininė priežiūra, mes artimai bendraujame tiek su specialistais Italijoje, tiek su medikais Austrijoje. Ačiū visiems, kurie išreiškė rūpestį ir siunčia linkėjimus“, – teigė komandos vadovas Antti Pyrhonenas.

14 komentarų

 1. Laikykis, mes su tavim

 2. Melskime Aukščiausio, prašydami išgijimo geriausio

  • Kad tik Covid 19 jis toje ligoninėje nepasigautų! Vis gi Italija…

  • Jis jaunas ir viskas bus gerai!Reik visiems tuo tikėti,neprarasti vilties ir palaikyti jaunuolį,tėvus ir artimuosius.Tikėti ir neprarasti vilties,viskas turi būti gerai!

 3. Arminai stiprybės!!! Visi su tavim. Tėveliams ištvermės ir tikėjimo

 4. Viskas bus gerai .

 5. Laikykis Arminai !!

 6. Laikykis !

 7. Anykštėnas

  Armi, visi Anykščiai ir visa Lietuva su tavimi. Nepasiduok. Tau dar prieš akis čempiono titulas.

 8. Stiprybės Arminai!!!

 9. Laikykis!!!

 10. Stiprybes

 11. Sveikatos,

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.