Po truputį ruošiamasi Sausio 13-osios minėjimui

Nepilnas mėnuo liko iki atminties renginio Anykščiuose. Jo metu prie paminklo Laisvei vienam iš jaunųjų anykštėnų bus įteikta nominacija – „Mažasis žygdarbis“. Apie tai „Nykščių“ radijui pasakojo specialistė Adelė Aglinskaitė.
„Gyvename šventinio laikotarpio nuotaikomis ir norėtume kalbėti išskirtinai apie ypatingai gražius dalykus, kurie vyks Anykščiuose“, – linksmai nusiteikusi pradėjo specialistė ryšiams su visuomene. 
Apdovanojimo tikslas – skatinti jaunimo bendruomeniškumą, socialinę atsakomybę už šalia esantį žmogų. Pretendentu negali būti ne vyresni nei 19-kos metų, o juos pasiūlyti iki gruodžio 23-iosios gali bet kas.
„Tai gali būti nuotraukos, filmuota medžiaga ar aprašas, pristatantys jauno žmogaus padarytą gerą, gražų darbą. Laimėjusiojo laukia mero padėka ir dovanos“, – sakė A. Aglinskaitė.
Savivaldybės darbuotoja tvirtino, jog esanti tikra, kad pagarba jaunimui ir dėmesys turės įtakos emigracijos mažinimui, o didesni atlyginimai ir kitos ekonominės priemonės gali tapti viso labo antraeilėmis.
„Jaunimas grįžta į Anykščius. Taip pat ir aš. Mano bendraklasių grižo. Jaunimas vis labiau vertina gyvenimą tarp savo žmonių. Patenkinti, jog per 20 min. pėstute atsiduria visai kitame miesto gale. Tai turi įtakos. Ir jei bus raginama parvažiuoti, minimaliai padedama, rodoma, jog žmogus reikalingas, o ne atvirkščiai, pavyks pasiekti tikrai gerų rezultatų. Þmonių galvose ir širdyse turi kažkas pasikeisti, kad grįžtų, bet daug tikrai nereikia“, – įsitikinusi po studijų į tėviškę sugrįžusi kraštietė.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.