Po savaitės Saulius Rasalas sės į Svėdasų seniūno kėdę

Daugiausiai balų Vilniuje vykusiame Svėdasų seniūnijos seniūno konkurse surinko Svėdasų seniūnaitė, miestelio J. Tumo – Vaižganto gimnazijos sekretorė Virginija Valikonytė. Dabar jau buvęs VšĮ „Aukštaitijos siaurasis geležinkelis“ vadybininkas, Anykščių rajono tarybos narys, liberalas Saulius Rasalas užėmė antrąją vietą.

Tačiau Anykščių rajono seniūnai tiesiogiai pavaldūs savivaldybės administracijos direktoriui, tai yra Ligitai Kuliešaitei. Tad jos sprendimu Svėdasų seniūnu praėjusių metų gruodžio 17 dieną buvo paskirtas liberalas Saulius Rasalas.

Gal sutrukdė  prieššventinis laikotarpis, gal kokios kitos priežastys,  tačiau STT pažyma, kad S. Rasalas galės eiti seniūno pareigas, buvo gauta tik praėjusią  savaitę. Kaip „Nykščius“ informavo pats seniūnas, jo pirmoji darbo diena bus sausio 21-oji, nes dar reikia sulaukti, kad  Vyriausioji rinkimų komisija mandatų komisijos teisėmis priimtų sprendimą dėl tarybos nario mandato netekimo ir mandato naujam savivaldybės tarybos nariui pripažinimo.

Anykščių rajono savivaldybė jau ir taip pagarsėjo šalyje, kaip daugiausiai nuo kadencijos pradžios pakeitusi tarybos narių sudėtį. Konkursą į seniūno vietą laimėjus S. Rasalui, rajono tarybos narių sudėtį teks vėl keisti,  taryboje jį keis liberalė Irma Smalskienė.

Dalina RUPINSKIENĖ

12 komentarų

 1. p. Saulius su savo atėjimu į Svėdasus daro veržlius pokyčius Anykščių rajone 🙂

 2. nieko naujo

  skiriami tik v

 3. nieko naujo

  skiriami tik tie, kuriuos reikia… o ar ne taip ir seime? Taigi kokia gili tiesa – nuo mažiausio iki didžiausio visi valdininkai vienodi. Žmogiškumo ir teisingumo nereikia net tikėtis.

 4. skiriami tik tie, kuriuos reikia… o ar ne taip ir seime? Taigi kokia gili tiesa – nuo mažiausio iki didžiausio visi valdininkai vienodi. Žmogiškumo ir teisingumo nereikia net tikėtis.

 5. skiriami tik tie, kuriuos reikia… o ar ne taip ir seime? Taigi kokia gili tiesa – nuo mažiausio iki didžiausio visi valdininkai vienodi. Žmogiškumo ir teisingumo nereikia net tikėtis.

 6. Vietinis gyventojas?

 7. Gales kilti putinu aleje kitame rajono kraste.

 8. che che anyksta jau nukopijavo. gal ten nebera kas smegenu turi kad beveik viska is jusu skelbia?

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.