Po garsios anykštėnės kritikos – sujudo

Teisėsauga praneša apie JAV sulaikytą buvusią Seimo narę Neringą Venskienę, kuri savo brolio vaiko niekaip nenorėjo atiduoti jos motinai Laimutei Stankūnaitei. Rezistentė Nijolė Sadūnaitė Seime, atsiimdama Laisvės premiją, viešai iškėlė klausimą – kur šiuo metu yra Deimantė.

N. Venckienė kaltinama nevykdžiusi teismo sprendimo perduoti dukterėčią. Netrukus po Garliavos įvykių moteris su saujele bendraminčių tapo parlamentare.

Dėl jos mandato panaikinimo uoliausiai darbavosi už alkoholinio gėrimo dėžutę, kurioje buvo 106 tūkst., teisėsaugos persekiojamas Eligijus Masiulis.

10 komentarų

 1. Viešintiškis iš Kauno

  Lietuvoje prasidės dar viena nauja klounada…

 2. Nu jau, nu jau

  Eligijus Masiulis persekiojamas teisėsaugos? Koks dar persekiojimas? Eligijaus Masiulio atžvilgiu pradėtas ikiteisminis tyrimas, o buvęs Liberalų sąjūdžio partijos pirmininkas įtarimas kyšio paėmimu ir prekyba poveikiu.

 3. Iš akiu matosi bjauri moteris ,aferiste( judesiai ,żvilgsnis ir t.t ) ikišt ja I cype ,tegul galvoja kiek nervu kainavo jos beprotyste .,psichine żiurke .O mums vel kainuos tos nesamones .

 4. TO cirkai vel turbut tavo snukis plytos prasos

 5. Nelyginkit vagio E.Masiulio su Venckiene.Ji gyne mergaite,o liberalas paeme dideli kysi.Skirtumas yra labai didelis.

 6. Garfunkelis

  Kokia nekvaila ta valdzia….pameta koki nedagriauzta kaula liaudziai…kuri tarpusavy susipriesina,susipjudo…vieni uz vienus ,kiti uz kitus..Jau vien is komentaru matosi kad ,,tai veikia,,..O tuo tarpu-nezymiai kazkas pabrangs,tyliai koks bukas ystatymas ,,prasistums,,……..O jus riekites..Juk taip paprasta-skaldyk ir valdyk!!!

 7. iš klauno pasidarei viešintiškis

 8. onutei ,“ o nuo ko gyne,“nuo motynos

 9. Manau,kad byla Venskienei sufabrikuota, Ar galima mažametę,išmokyti suvaidinti pedofilines scenas?

 10. Visa seimos tragedija,per iskrypelius pedofilus,kiek vaiku nukencia per situos iskrypelius.Visam pasauly pedofilu klanas toks galingas,kad ir Lietuvoj ju pilna ir nieks ju nesutvarko.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.