Po avarijos trys vyrai atsidūrė gydytojų rankose

Policija informuoja, kad spalio 5 dieną, apie 23.53 val., kelio Kaunas-Zarasai-Daugpilis 86.950 km, dešinės pusės griovyje rastas apvirtęs automobilis.

Atvykus pareigūnams prie automobilio “Renault espace”gulėjo vyras (g. 1971 m.) gyvenantis Ka-varsko sen., Šerių k., Gėlių g., automobilio salone buvo vyras (g. 1984 m.) taip pat gyvenantis Šerių k., Gėlių g., bei prie automobilio dar vienas šerietis (g. 1980 m.), kuriam buvo prispausta koja. Vairavęs automobilį asmuo nustatinėjamas, tyrimams paimti vyriškių kraujo mėginiai.
Automobilio savininkas (g. 1980 m.) dėl kairės kojos blauzdos sumušimo paguldytas į Anykščių ligoninės priėmimo skyriaus stebėjimo palatą, vyras (g. 1971 m.) dėl trauminio pneumo-torakso, šonkaulių, mentės lūžių, stuburo lūžių paguldytas į Ukmergės ligoninės Traumatologijos skyrių, o trečias vyras (g. 1984 m.) dėl smegenų sukrėtimo, septinto kaklo slankstelio lūžio, galvos dalies žaizdos –  į tos pačios ligoninęs Reanimacijos skyrių. Pradėtas ikiteisminis tyrimas.

5 Komentarai

  1. Po-avarijos-trys-vyrai-atsidure-gydytoju-rankose ? Kažin ar gyvus paleis…? 🙂

  2. Gydytojų rankose? Kažin, gyvus paleis?…

  3. ner ko be teisiu ir girtiem vazinet. gerai kad pakeliu ko nesuzalojo …..

  4. to ir tiketis reikejo gere jau nepirma diena……

  5. Gyvenime reikia mokytis is klaidu, matosi kad padarytos klaidos praeityje nepamoke 🙂 galesit lakstyti su vesymeliais dabar 🙂

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.