Po avarijos automobilio ekipažas atsidūrė ligoninėje

Rudeninė gyvūnų migracija kelia rimtus pavojus vairuotojams. Vykstančios medžioklės gyvūnus verčia dažniau keisti vietą. Prasidėjus kalendorinei žiemai pavojų keliuose nesumažėjo. Pranešama, kad į ligoninę pateko su elniu susidūrusio automobilio ekipažas.

Avarija įvyko ryte, netoli miesto, lengvasis automobilis susidūrė su elniu. Susidūrimas buvo lemtingas gyvūnui, kuris po avarijos nugaišo, taip pat skaudus ir automobiliu važiavusiems žmonėms. Pirminiais duomenimis, visi keturi automobiliu važiavę žmonės po avarijos paguldyti į ligoninę, bet sužeidimai nėra rimti, automobilis sudaužytas. Spėjama, kad elnias prie kelio atėjo laižyti druskos.
Šį rudenį Anykščių rajone didelį pavojų kėlė stirnos. Net keli automobiliai buvo apgadinti po susidūrimo su stirnomis važiuojant Kurklių kryptimi, pavojingos kelio atkarpos važiuojant Čekonių ir Mačionių link.
ŠILELIS

6 Komentarai

  1. Avarija įvyko Kauno – Daugpilio plente, Anykščių ir Molėtų rajonų riboje, tai nuo miesto virš 20 kilometrų. Mašinoje buvo ne keturi, o penki žmonės. Ir jokios jis ten druskos nelaižė, o risnojo iš vieno miško į kitą, skersai plento. Tai tokia ir informacija tiksli pateikta. Na ir dar, avarija įvyko šeštadienį, o šiandien jau penktadienis….

  2. elnią pasiėmė Žvirblio šaika?

  3. parazitai blyn

    kaip galima suvalgyt toki grazuoli , o jie dar ir uzsigere

  4. VIEN RAGAI KA REISKIA…

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.