Po avarijos alkotesteris “neklausė“ vairuotojos

Lapkričio 22 dieną, kiek po 15 valandos, Anykščių centre krovininis mikroautobusiuskas „Peugeot“, vežęs rūkytos mėsos gaminius, sankryžoje prie parduotuvės „Maxima“ „neišėmė“ posūkio ir trenkėsi į apšvietimo stulpą.

Avarija nebuvo labai smarki, stulpas pažeistas nesmarkiai, automobilis taip pat patyrė minimalius pažeidimus. Autobusiuką vairavo pagyvenusi moteris. Atvykusi policija aiškinosi avarijos aplinkybes ir tikrino vairuotojos blaivumą. Vairuotoja įtartinai svyrinėjo ir gana sunkiai ėjo, todėl iš karto nebuvo aišku, ar tai veikia stresas, ar alkoholio vartojimo pasekmės.

Vairuotojai nepavyko iš pirmo karto pūsti reikiamo laiko į alkotesterį. Policininkai kantriai aiškino, kaip daryti, kad vairuotoja įvykdytų reikalavimus, galiausiai jai pavyko. Policija, teigdama, kad vadovaujasi duomenų apsaugos įstatymais, komentarų neteikė, tačiau iš to, kad moteris, išvydusi alkotesterio rodmenis, paklausė :“Ar tai daug?“, o policininkams palingavus galva, galima spėti, kad vairuotoja nebuvo blaivi. Ir net, ko gero, gerokai neblaivi.  Paklausta, ar daug alkoholio gėrė šiandien, moteris atkirto : „O koks jūsų reikalas?“.

Policininkams pasakiusi, kad yra pensinio amžiaus, moteris vis teiravosi: “Kas dabar bus?“.  Sunkiai vairuotojai sekėsi lipti ir į policijos automobilį. Jai padėti turėjo du policininkai.

Tiek vairuotoja, tiek automobilis išgabenti iš avarijos vietos. Tikslesnius duomenis apie šią avariją policija praneš pirmadienį.

Linas BITVINSKAS

24 komentarai

 1. nieko sau babusia drasi. o jei kas butu eje per pereje…

 2. …kažin ar ji vairavo,jau 14,30 autob.ten buvo.

 3. Policininkai tikrai galantiski , paeme uz parankiu ,privede prie automobilio ir padejo ilipt , istikimi devizui – SAUGOTI , GINTI , PADETI.

 4. Snoop dogas, natūralus dūmas pro akis rūko.

 5. Gal ir ne į temą.taciau šiandien pas mane atėjo 5 valandą kaimynė,ir pradėjo verkti nes ji nešė šiukšles prie žiburio konteinerį. Iš kur išdygo girtas labai agresyvus vaikinas.pradejo sekti iš paskos ir rėkė ko žiūri.keikesi ir grasino užmušti.nenoriu skelbti pavardes bet mes kreipsimės į policiją.vargse pametė ir raktus ir telefoną.net bata.

 6. Ar tik ne konservatorė? po to eis iš karto į ministres kaip ta mergelė…

 7. Burbiške Branys

  Net pirstalajau ! Girta boba su rūkytom dešrom …. 🙂

 8. Ala tas stulpas jau ne vienu mašinu sudauže…

 9. vienas kartas nemelavo,policija tūretų dažniau patikrinti važiuojančius iš turgaus,o ši pastoviai tokia būna.

 10. kaip gali si ponia gi tokiam stovije prekiauti juk taip buna daznai juk tai yrs yra viesa vieta kas uz tai atsako

  • yra turgaus administracija, kuri atsako už teritorijoje vykstančios prekybos, prekeivių ir pirkėjų viešąją tvarką ir prekybos taisyklių laikymąsi. Turgų administruoja savivaldybės valdoma bendrovė „Anykšių komunalinis ūkis“.
   Bendrovės direktorius puikiai žinomas Anykščių vienos iš koalicinės valdančiosios partijos politikas.

 11. Zegnokis ir kalbek poterius, mišias uzsakyk, nes jau blogai

 12. CekavaZose jei nežinai tai nerasinek jei prisisyksi tai kas atsakys ? Komunalinis!Žiūrėk savęs .

  • Nu, tik neraikia viduriut dėl to, kas tiesiai pakomentuota dėl administracinės netvarkos. Beje, turgavietje turi būti ir viešėji tuolėtai atitinkantys higienos normas, tam kad neapsiš…

 13. Ji pastoviai turguj prekiauja išgėrus alkoholio ir dar apsukineja pirkėjus…o po to važiuoja…

 14. galejo uzsiziuret i ekrana kur prie kulturkes.

 15. Ši moteris beveik visada būna išgėrusi

  • tai tamsta turėtumėte taip pat pakliūti į įtariamųjų sąrašą dėl nusikalstamos veiklos slėpimo ir informacijos neperdavimo policijos pareigūnams. Gal čia tokia organizuota prekybos poveikių grupuotė? Reikia STT tyrimo.

 16. tai pagal jus visi pirkejai slėpė nusikalstamą veiklą.Gal tamstele pavažiuok į Rokiškį.

  • Visais atvejais asmenys, matydami galimai neblaivų vairuotoją, besiruošiantį vairuoti ar jau vairuojantį transporto priemonę, arba kitokį teisės pažeidimą, turėtų apie tai pranešti policijai bendruoju pagalbos telefonu 112.
   Lietuvos policija skatina atsakingą ir pilietišką eismo dalyvių elgesį !

 17. Žmonės nustokit rašyti ir teisti žmogu nežinodami situacijos gal turi problemu kad taip įvyko.

  • Tamsta gal mažai dar turi problemų, kad teisini ir dangstai nusikaltimą. Tai jeigu būtų ant kito žmogaus užvažiavus, arba pati kur griovį nusivertus ir susižalojus iki invalidumo, tai būtų problema sumažėjusi su alkoholių užpilta?
   Turi problemą-nevažiuok, arba nestovėk tą dien turguj, o spręsk savo problemą. Dar gi mat pareigūnus pakišti norėjo į problemas. Pasodint pusei metų areštinėn, tai visos problemos taps niekinės… O tokias užtarėjas, kurios slepia girtus darbo vietoj, reikėtų pinigine bauda nubausti pagal Administracinių teisių pažeidimą.

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.