Planuose gelbėjimo kostiumai savanoriams gaisrininkams

Jau dvi savaites Anykščių rajono Ugniagesių tarnybai vadovauja naujas viršininkas – Valdas Tereškevičius. Prieš kurį laiką AB Lesto Prevencijos ir kontrolės departamento vyresniuoju specialistu bei Utenos VPK besidarbavęs vadovas sako, jog jau baigia įsigilinti į visų krašte veikiančių 8-ių komandų problemas.
Iš Suvalkijos kilęs V. Tereškevičius sako, jog įvairiuose konkursuose yra dalyvavęs Ukmergėje, Švenčionyse, Vilniuje ir kituose miestuose. Prieš kurį laiką bandė tapti ir Viešintų seniūno pavaduotoju, tačiau tąkart nepavyko, nes nebuvo išsilaikęs valstybės tarnybai būtinų bendrųjų gebėjimų testo. O dabartinėse pareigose naujasis viršininkas ne tik jau spėjo apsiprasti, bet įsigilino ir į daugelį veiklos dalykų.
„Pasidariau analizę – ir matyti, kad reikia ne tik technikos. Šiuo metu rezerve yra net trys automobiliai. Jie važiuoja, bet tas patikimumas… Beveik visos autocisternos po dvi tonas. Reikėtų vienos kitos bent po dešimt tonų. Kalbamės su tiesioginiu vadovu Bendrojo ir ūkio skyriaus vedėju – nes šiuo metu už tuos pinigėlius, kuriuos gaunam, galima nupirkti tik tą patį, ką jau turime. Daug paprasčiausių buitinių dalykų reikia išspręsti. Kai kuriose komandose net kur atsisėsti nėra. Planuose – du modernūs kvėpavimo aparatai, nes smarkiai daugėja gelbėjimo darbų. Juos turėtume įsigyti iki metų pabaigos. Þiūrim į savanorius – bandysim juos aprūpinti bent uniformomis ir gelbėjimo kostiumais, kad geranoriškai padėdami galėtų nors tinkamai apsirengti“, – kalbėjo V. Tereškevičius.
Naujojo vadovo teigimu,  tarnyba šiuo metu skolų neturi.
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.