Pirmadieniais „Paukštukas Pūga“ senjorus vaišins nemokama kava

Anykščių senamiestyje, netoli sinagogos, esanti kavinė „Paukštukas Pūga“ pradeda socialinę akciją, kuri vyks pirmadieniais. Senjorai, atėję į šią kavinę, pirmadienį galės nemokamai gauti puodelį kavos ar arbatos, pasėdėti ir praleisti laiką kavinės aplinkoje. Šią akciją sumanė dvi jaunos moterys, dirbančios kavinėje, Dovilė Tolušienė ir Kristina Ragaišė.
„Pastebėjome, kad Anykščiuose gana daug senjorų, kurie gyvena uždarą gyvenimą. Galbūt jų pajamos neleidžia lankytis kavinėse, todėl nusprendėme kažką daryti, kad visuomeniniai ryšiai Anykščiuose dar sustiprėtų. Iš karto pasakau, kad nesiekiame šia akcija nei ekonominės naudos sau, nei reklamos, norime prisidėti prie Anykščių gyvenimo“, – sakė D. Tolušienė (nuotraukoje).
Jos teigimu, akcija skirta visiems senjorams, bet akcijos sumanytojos labiausiai nori grąžinti į viešumą tuos, kurie užsisklendė. „Mes taip pat skatiname visuomenė dalintis. Prie mūsų akcijos jungiasi ir privatūs asmenys, kurie nori padovanoti kavos puodelį tam žmogui, kuris negali sau leisti jo nusipirkti. Kalbinsime ir kavos tiekėjus, kad jie taip pat dalyvautų akcijoje“, – sakė D. Tolušienė.

Linas BITVINSKAS

21 Komentarai

 1. Kaip gera girdėti,sėkmės.😍

 2. aš kavos negeriu, bet tokios gražios merginos ten dirba, tai būtinai ateisiu nors apie gyvenimą pašnekėt. Iki susimatymo!

 3. Gera. Iki graudumo… gerumas merginų jį kelia. Nesu senjoras, bet tikrai – gera.

 4. Aciū už jusų gerumą ,dėmesį senjorams .

 5. A alaus neduosta?

 6. Alvydas nuo Raguvos misko, gyvenas Cikagoje.( nemaisykit su Paneveziu, kuris jau seniai “ pasitaise” ir dabar girdejau spėriai atsinaujina..

  Jau viena pastaba parasiau, bet nepasirodo.. todel pasikartosiu- net ir negeriantys kavos “ jaunuoliai – ės” gali oriai lankytis kavineje be baimes ir uz arbata ar kava atsilyginti savo pastebejimais ar anekdotais is savo jaunu dienu Anyksciuose.. ir geriausius patalpinti ant sienos tarp senu fotografiju.. ta veils pavadinciau- nenurimkime ir bukim naudingi ateinancioms kartoms savo pastabomis apie gyvenima, uzuot isbambeje pretenzijas uzpeckyje be naudos, koks dabar jaunimas “ paėjo”( zemaitiska cia). Sekmes!

 7. Pagarba jaunoms moterims, butinai uzeisiu pas jus kavos atsigerti.

 8. turejau pauksti papuga , a kas ti da paukstis puga tai nezinau , negirdetas

  • Tamsta ateikite į kavinuke sužinosite ir ”pūgos” istoriją ir jeigu panorėsite papasakosite apie savo turėtą papūgą 🙂

 9. Tai didelis dėmesys ir pagarba senjorams. Jie turi tikrai daug suvaržymų. Tikiu už Jūsų gerumą- atpildas sugrįš. Gražių ir turtingų visomis prasmėmis dienų!

 10. Sekmes

 11. Mano nuomonė. Nesižeminkit mielieji pensininkai!

  • Mielasis, Petriuke, dovana tai ne išmaldos auka. Kai nesi subrendęs priimti dovaną, tai aišku nesupranti ir dalinimosi laimės, malonumo ir garbės. Pabandyk pats savo artimui duoti be išskaičiavimo, be lūkesčio, kad tau turi būtinai atsilyginti vienaip ar kitaip. Gal pajusi ir pakeisi savo nuomonę.
   Nuoširdžiai !

 12. Labai sindpatiška

  moteris i pavardė graži, lietuviška. Neiškraipyta, kaip daugumos begalvių ant Lietuvos. Sėkmės Jūsų versle!

 13. Petriukui- nėra nieko žeminamo priimti dovaną , ar tai būtų kavos puodelis, ar geras žodis, nuoširdus pokalbis. Smagu skaityti tokias naujienas. Pagarba šioms puikioms moterims. Sėkmės

 14. Sėkmės jums ,kavinése nesilankau nér tiek pinigélių bet kad darote gražius darbus užsuksiu

 15. Puikios “Paukštuko pūgos” darbuotojos, nuostabi vieta , pasiūlymas senjorams nerealus 🙂

 16. Tai nuostabu-dekui JUMS, tikrai malonu, butinai uzleksiu pabuti ir pabendrauti su visais, iki malonaus

 17. senjorai gauna pensijas kavai tikrai uztenka atsgerti

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.