Pirko visai ne tam

Pramoginis traukinukas Anykščiuose turėjo palengvinti susisiekimą su Medžių lajų taku, nes prieš vasarą baimintasi panašių automobilių spūsčių kaip prieš metus. Tačiau po šio sezono tapo aišku, jog paskirtis pakito. Turistai šią transporto priemonę dažniau renkasi ne tam, kad nuvyktų į Šilelį ir parvyktų atgal, o ieškodami papildomų atrakcijų.
Planai pirkti dar vieną, gal net naują, pramoginį traukinuką – kol kas atidedami. Praktika parodė, jog kelių infrastruktūra nėra idealiai tam tinkanti, o poilsiautojų saugumui keliami aukščiausi reikalavimai.    
„Tai buvo toksai pabandymas įsitikinti, ar apskritai jis mums reikalingas. Tai tenka pažymėti, kad traukinukas populiarus. Jis sprendžia iš karto dvi problemas – lengvina nuvykimą į lankomiausią mūsų objektą ir tuo pačiu leidžia pasiūlyti dar vieną pramogą. Antro pirkti artimiausiu metu nebeketiname, nes ne visur galima su jais važinėti. Iki Šilelio turime pėsčiųjų ir dviračių taką, todėl traukinukas važiuoja juo išimties tvarka. Daugiau tokių kelių kaip ir nėra. Tad dar reikia apsvarstyti, į kurias vietas galėtų važiuoti dar viena tokia transporto priemonė. Tos minties, kad galėtų vežioti turistus ir po kitus lankytinus objektus, dar nepametam“, – sakė Turizmo informacijos centro vadovė Vilanda Reikalienė.
Į Anykščius, liepos mėnesio antroje pusėje, turistinis traukinukas atvyko iš Bulgarijos. Naudota transporto priemonė įsigyta už 38 500 Eur. Nauja būtų kainavusi virš 100 000. 
{mosloadposition trade}

Rašyti komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.